Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 listopada 2023 imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Reklama

Radzyniak przedwojenny poszukiwany

Dariusz Magier   
czwartek, 09 lutego 2012 09:49

Sinus - radzyński żebrak

Mieszkańcy Radzynia Podlaskiego!

W związku z przygotowywaniem książki o przedwojennych mieszkańcach naszego miasta zwracam się do osób, które posiadają w swych rodzinnych albumach zdjęcia portretowe (dobrze widoczna twarz) mieszkańców Radzynia Podlaskiego z okresu międzywojennego, z uprzejmą prośbą o przesyłanie skanów tych fotografii na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W opisie proszę podać imię i nazwisko osoby widniejącej na zdjęciu oraz własne imię i nazwisko.

Każda osoba, której fotografia znajdzie się na łamach wydawnictwa, otrzyma bezpłatnie pamiątkowy egzemplarz książki.

 

Dariusz Magier

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.