Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 kwietnia 2024 imieniny: Alicji, Bogusławy | 2011 - zmarł Czesław Kołbuś, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Krok za krokiem. Krok 1

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 08 czerwca 2021 06:00

Pająk chwat wszystkich brat...Lubicie seriale? Kiedy sięgnę do mojej pamięci, wyławiam stamtąd Czterech pancernych, potem Niewolnicę Izaurę, oczywiście Klossa, Czterdziestolatka... No właśnie.

PESEL-u nie oszukam. Odkąd zacząłem dostrzegać podobieństwa między swoim dniem powszednim, a życiem inżyniera Karwowskiego (a nie jego dzieci), poczułem, że żarty się skończyły. Zacząłem wieczorami chadzać żywszym krokiem ulicami naszego miasteczka - dla zdrowotności. A że w trakcie chodzenia widzi się różne rzeczy, to różne myśli przychodzą do głowy. I tymi przemyśleniami czasami chciałbym się z Wami podzielić. Będzie mi też łatwej utrzymać się w ryzach, bo będę Wam musiał zdać relację z wieczornego łażenia. Koniec wstępu.

Zakończyło się klejenie dziur na Lubelskiej. W końcu... Bo kierowcy już strasznie narzekali na to, że zaczęte, rozgrzebane i nieskończone. No to tam już dziur nie ma. I na Wyszyńskiego też już nie ma.

Czerwcowym wieczorem Radzyń pięknie pachnie. Tu kwiaty kwitną w czyimś ogrodzie, tam wysycha skoszona trawa... Polecam spacer i wdychanie świeżego powietrza. Trzeba korzystać, bo za parę miesięcy znowu zima. I dym z kominów.

Euro 2020 już blisko. Pytacie, czy będzie Typer. Jak nic nie wyskoczy dziwnego, to będzie. A skoro przy sporcie jesteśmy, to dobrze, że Orlęta wygrały.

Wczoraj udało się przejść 7,64 km, co przełożyło się na 10 382 kroków w godzinę i 24 minuty. Do zobaczenia na trasie dzisiaj wieczorem.

 

Bohater zdjęcia nie mógł wybrać lepszego słupa :). Oczywiście zdjęcie z trasy. Znacie ten słup?

 

Komentarze  

 
#1 słupJerzy1954 2021-06-08 08:47
Słup znajduje się na ulicy Lubelskiej skrzyżowanie z ul. Zabielską.
A co do dziur to chyba ktoś zapomniał skończyć latanie na Lubelskiej. Czyżby zabrakło materiału ?? :)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam bezpośrednio
czwartek, 11 kwietnia 2024