Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 czerwca 2026 imieniny: Danuty, Jana | 1923 - ksiądz prałat Tadeusz Osiński wyświęcił byłą cerkiew prawosławną na kościół katolicki. Świątynia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa stała w miejscu obecnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 1

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Koncert Moniki Parczyńskiej w Oranżerii

niedziela, 31 lipca 2011 00:01

monika parczynska

Wczoraj o godzinie 19.00 na deskach Oranżerii wystąpiła Monika Parczyńska.

Jest ona laureatką Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską "Oranżeria" oraz Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, w którym zajęła wysokie III miejsce. Koncert rozpoczął Jacek Musiatowicz, któremu na gitarze akompaniował syn Michał, tuż po nich Monika zaczarowała wszystkich swoim śpiewem. Choć nie jestem zwolennikiem tego typu muzyki to mówię szczerze – podobało mi się i z chęcią zostałem do końca. Piosenki w większości mówiły o niespełnionej miłości jak i problemach dnia codziennego.

{morfeo 891}

 

Komentarze  

 
#1 nudneqwertyu 2011-07-31 23:24
kobieta ma dopracowane 3 piosenki i dlatego jest laureatką festiwali, reszta repertuaru nudna jak flaki z olejem... braki wokalne/tekstowe/wykonawcze aż za bardzo widoczne już po 2 czy 3 takim samym utworze... ma zadatki ale sporo pracy przed nią. i pokory, pokory...
niestety przygrywający jej młody musiat bardziej przeszkadzał. wychodził poza linię melodyczną, poza tonację... taka sztuka dla sztuki, rozumiem że gdyby poćwiczyli byłoby to z korzyścią dla występu...
 
 
#2 Koncert na wypasie, a buractwo komentarza, to delikatne określenieArmagedon 2011-08-01 16:36
Żal d... ściska jak słucha się równie niesprawiedliwego i nieprawdziwego komentarza.
1. Jak Ci tak szkoda, to naucz się 3 piosenek i zdobądź choć pół nagrody na podobnym festiwalu.
2. Skoro 2-3 utwory były takie same, to przestań brać to co bierzesz bo Ci szkodzi
3. Na temat Michała... chłopak ma talent i przez 1,5 roku gry osiągnął tyle, że Tobie zajęłoby pewnie z 15 lat, albo byłoby to niemożliwe. Może spróbujesz sam/a sił i zagrasz.
4. Po prostu komentarz w stylu nie mam talentu, to zmieszam wszystkich z błotem.

Komentarz: dno i zawiść, a koncert 1 klasa i szkoda, że mieszkańcy Radzynia nie dostrzegają piękna takich inicjatyw, które pozostają w umyśle przez długo po koncercie.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

rÄkawiczki sportowe L
rękawiczki sportowe L
poniedziałek, 15 czerwca 2026
Okulary przeciwsÅoneczne w stylu aviator
Okulary przeciwsłoneczne w stylu aviator
poniedziałek, 15 czerwca 2026
wynajmÄ maÅy dom Traugutt 4 , RadzyÅ
wynajmę mały dom Traugutt 4 , Radzyń
niedziela, 21 czerwca 2026