Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Puchar Polski w Marszach na Orientację

Robert Mazurek   
piątek, 30 października 2009 13:10

PODKUREK 2009Podopieczni Bogdana Fijałka wśród najlepszych w kraju!

W dniach 23-25 października w Łochowie (powiat węgrowski) odbył się XXXII Ogólnopolski Rajd na Orientację „PODKUREK 2009”. Impreza, której organizatorem był Oddział PTTK Praga Południe, stanowiła 8. rundę Pucharu Polski w Marszach na Orientację.

Na starcie zawodów stanęło prawie 150 uczestników podzielonych na cztery kategorie wiekowe. W kategorii młodzików doskonale spisali się uczniowie radzyńskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II. Podopieczni Bogdana Fijałka zajęli wśród 27. par miejsca: pierwsze (Daniel Pawelec i Krzysztof Bober), piąte (Jarosław Krajanowski i Mateusz Frączek) oraz siódme (Paweł Grochowski i Łukasz Niewęgłowski), zostawiając za sobą drużyny m.in. z Gdańska, Radomia, Warszawy i Częstochowy. Zwycięska drużyna pokonała bezbłędnie dwa spośród trzech etapów marszów na orientację, w tym jeden nocny. Poszczególne trasy imprezy przebiegały po urokliwych terenach Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.

W najmłodszej kategorii wiekowej radzyński Oddział PTTK reprezentowany był przez drużyny z Woli Osowińskiej i Woli Chomejowej. Podopieczni pani Hanny Gołoś uplasowali się w marszu na orientację w połowie tabeli, natomiast zdobyli liczne nagrody w towarzyszącym imprezie konkursie krajoznawczym.

Zwycięzcy

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Ford Focus MK3 kombi
czwartek, 18 kwietnia 2024
noimage
Wyposżenie mieszkania .
sobota, 20 kwietnia 2024