Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 lipca 2024 imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

Konno na orientację

Robert Mazurek   
poniedziałek, 19 października 2009 08:38
Natalia Ciok, Albin Grzywacz i Andrzej Śledź

17 października br. odbył się II Konny Rajd na Orientację.

Organizatorami imprezy byli Stajnia Agnieszki i Romana Borysiuków w Głównem oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Radzyniu Podlaskim. Uczestnicy rajdu zmagali się o puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Radzyńskiego.

Na starcie imprezy, w Stajni Borysiuk w Głównem, stawiło się 31 jeźdźców. Każdy z nich miał do pokonania 13. kilometrową trasę, na której należało odnaleźć i potwierdzić 5 punktów kontrolnych – powiedział nam Robert Mazurek, autor trasy a zarazem jej sędzia główny.

Ostatecznie w II Konnym Rajdzie na Orientację zwyciężyła drużyna w składzie Natalia Ciok, Albin Grzywacz i Andrzej Śledź wyprzedzając Agnieszkę Puszkarską, Jacka Samociuka i Andrzeja Nowaka, a także Sławomira Suleja, Daniela Lubeckiego, Tadeusza Brzozowskiego i Piotra Wierzejskiego.

W zgodnej opinii uczestników rajd można zaliczyć do udanych. Pomimo momentami mało sprzyjającej pogody konna jazda po lesie mogła dać wiele przyjemności. Wielu jeźdźców obiecywało, że za rok na pewno tutaj powrócą.

 

{morfeo 156}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Słoma
środa, 10 lipca 2024
noimage
wykonam przyłącze wod-kan
piątek, 12 lipca 2024
noimage
Kotki do adopcji - Radzyń
poniedziałek, 08 lipca 2024