Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 marca 2024 imieniny: Wiktoryny, Eustachego | Jutro zmiana czasu na letni

Liga typerów - dzień osiemnasty

Zbigniew Smółko   
niedziela, 27 czerwca 2010 23:00

Piotr MatysiakZ nabożnym szacunkiem do loży ekspertów powołałem dziś swojego Szefa (formy literackiej nie ma, a publikować się chce…) Już pora na makijaż, za chwilę rewia gwiazd, kurtyna idzie w górę… przed wami Piotr Matysiak!

Arcyredaktor, przemarketingowiec, mega fotograf, wielbiciel spontanicznych crashtestów na wiejskich gościńcach, Grot, Radzynianka, iledzisiaj, bufety w całym powiecie– zresztą co ja Wam będę tłumaczył…

Mistrzostwa niespodzianek

Absolutnym faworytem meczu Holandii ze Słowacją są Oranje, ale Słowaków poniesie psychika po meczu z Włochami. Ten Mundial jest dość szalony jeśli chodzi o wyniki, więc czemu nie mieliby wygrać nasi sąsiedzi z południa? Obstawiam sensację… Jeżeli chodzi o mecz drużyn południowoamerykańskich Brazylia – Chile, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Europejska piłka (a to u nas gra większość Brazylijczyków!) jest bardzo skomercjalizowana, często na gwiazdy kreowani są gracze dość przeciętni. Sądzę, że w Ameryce Południowej jest więcej miejsca na spontaniczność i autentyzm. Dlatego przychylniejszym okiem będę patrzył na poczynania Chilijczyków, nie tak rozreklamowanych jak canarinhos, ale równie zdolnych. Czy wystarczy im sił na sprawienie ogromnej niespodzianki i odesłanie do domu żelaznych faworytów? Chyba nie, ale myślę, że mecz będzie bardzo wyrównany i jeśli wygrają Brazylijczycy, to nie więcej niż jedną bramką.

Piotr Matysiak

 

Komentarze  

 
#1 slaboAtaman69 2010-06-28 07:04
to najlepiej prosze zrobic jeszcze rubyke zeby obstawiac ile bylo w karnych, i oczywiscie bramki ktore padly w karnych musimy doliczac do "iledzisiaj". :-x nie wiem samjak obstawiac.
 
 
#2 Nabrało rumieńców!!!!zbynieks 2010-06-28 22:05
Po raz pierwszy w dziejach naszej zabawy jeden zawodnik otrzymał maksymalną możliwą liczbę punktów do zdobycia: brawa dla rejescomponent!
Po raz pierwszy punkty zdobyło też aż 78 typerów. Dojedziemy do setki w ćwierćfinałach?
Pozdrawiam
zbynieks
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Zestaw mebli dziecięcych
czwartek, 21 marca 2024
opel insignia
opel insignia
poniedziałek, 18 marca 2024