Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 września 2018 imieniny: Ireny, Józefa

Sławomir Sałata odwołany i powołany ponownie na prezesa PUK

Michał Maliszewski   
czwartek, 12 października 2017 07:00

Burmistrz Jerzy Rębek wraz ze swoim zespołemJaka jest kwestia statusu pana prezesa PUK-u Sławomira Sałaty – dopytywał Marek Zawada podczas poprzedniej sesji Rady Miasta Radzyń Podlaski.

Przypominamy, że miesiąc temu na wniosek Centralnego Biura Antykorupcyjnego Sławomir Sałata został odwołany z funkcji prezesa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych (więcej informacji tutaj!)  - Chciałbym usłyszeć czy pan prezes został odwołany i powołany ponownie? Czy z tytułu odwołania otrzymał jakiekolwiek profity finansowe? – zadawał pytania radny Zawada.

- Media dosyć dużo na ten temat się już rozpisywały więc moim uzupełnieniem do sprawy jest to, że 25 września pan prezes został odwołany z pełnionej funkcji na polecenie Centralnego Biura Antykorupcyjnego – rozpoczął odpowiedź na pytania radnego burmistrz Radzynia Podlaskiego. - Brzmi to bardzo surowo, ale tak jak mówiłem publicznie do mediów, tak powtórzę w tej chwili, wszyscy mają być równo odpowiedzialni za swoje błędy. Wcale się nie obawiam tego powiedzieć, został popełniony błąd, natomiast w moim uznaniu nie dyskwalifikowało i nie dyskwalifikuje nadal to pana prezesa do tego, żeby pełnił nadal tę funkcję. I tutaj powiem, że rekomendował na stanowisko prezesa PUK-u pana Sławomira Sałatę mój zastępca już następnego dnia, pod moją nieobecność. To tak pół żartem, ponieważ ja też rekomenduję pana prezesa. Prezes sałata z tytułu odwołania nie otrzymał żadnej rekompensaty – zakończył Jerzy Rębek.

 

Komentarze  

 
#1 DOBRA ZMIANA...FOX58 2017-10-12 08:54
jak taka osoba co nie umie napisać poprawnie oświadczenia majątkowego może piastować taką odpowiedzialną funkcję jak prezes PUK.
 
 
#2 p.REBEK a pan jestes odpowiedzialny za swoje bledyIle DzisiajRP 2017-10-12 09:10
Panie Rebek cytuje z tego co powyżej:

"Brzmi to bardzo surowo, ale tak jak mówiłem publicznie do mediów, tak powtórzę w tej chwili, wszyscy mają być równo odpowiedzialni za swoje błędy."

Za Pana niegospodarność za solary miasto wtopiło grube tysiące złotych. Czy była Pan równo odpowiedzialny i czy zwrócił Pan te kwotę dla miasta ze swoich prywatnych funduszy. Dal pan ....UPY wiec niech pan płaci z własnej kieszeni.

Pokaz pan przelew ze swojego konta na konto miasta ? Jak mamy być równi wobec prawa to wszyscy a nie uprawia Pan jakieś gorzkie żale. Na BRUK się nadajesz ekonomiczny matole.

Dlaczego podatnicy maja płacić za pana. Kim Pan do ....olery jesteś ? dla wielu z nas jesteś po prostu TĘPY.
 
 
#3 Nihil noviKamx 2017-10-12 11:32
Rębek tak jak Macierewicz też ma swojego Misiewicza. Posady i Stołki rozdane, można "żondzić"
 
 
#4 RE: Sławomir Sałata odwołany i powołany ponownie na prezesa PUKkrzychu252 2017-10-12 22:05
Brawo panowie od komentarzy a burmistrz niech nie pierniczy takich głupot że wszyscy tak samo odpowiadają za swoje błędy.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.