Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 listopada 2023 imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Plan Radzynia Podlaskiego

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 01 lutego 2010 14:04
Mapa Radzynia Podlaskiego

Od 29 stycznia w sprzedaży dostępny jest nowy plan Radzynia Podlaskiego.

To kolejne, po zestawie szesnastu pocztówek z zabytkami naszego miasta, wydawnictwo radzyńskiego Oddziału PTTK. Mapa, której autorem jest Robert Mazurek, opracowana została we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspólnota Samorządowa Powiatu Radzyńskiego, Radzyńskim Stowarzyszeniem Inicjatyw Lokalnych oraz Szkolnym Kołem Krajoznawczo-Turystycznym PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim. Sponsorem wydawnictwa jest hurtownia okien i drzwi „VOBOS” z Radzynia Podlaskiego.

Współautorami mapy są członkowie Radzyńskiego Klubu Fotograficznego „KLATKA” – Mirosław Koczkodaj i Tomasz Młynarczyk (autorzy zdjęć), a także Adam Świć (korekta) i Przemysław Krupski (opracowanie graficzne).

Wydawnictwo składa się z czterech części. Są to informacje krajoznawcze o Radzyniu, w tym kompendium wiedzy o najważniejszych zabytkach, plan miasta wraz z powiększonym centrum (na którym w formie graficznej umiejscowione zostały najważniejsze zabytki), indeks ulic, a także informator teleadresowy. Z tego ostatniego możemy dowiedzieć się m.in. jak dojechać bądź wyjechać z Radzynia, gdzie przenocować oraz gdzie można dobrze zjeść.

Mapa dostępna jest w radzyńskich księgarniach, a także w sprzedaży internetowej na www.rasil.home.pl.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Kupie
środa, 29 listopada 2023
noimage
Wynajmę mieszkanie
wtorek, 28 listopada 2023
Rower miejski ENIK Lindau Germany
Rower miejski ENIK Lindau Germany
niedziela, 26 listopada 2023