Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 9 maja 2025 imieniny: Grzegorza, Bożydara

Natalia Olszak Mistrzynią Polski!

Mariusz Szczygieł   
sobota, 09 maja 2009 11:14

Natalia Olszak{xtypo_dropcap}N{/xtypo_dropcap}atalia Olszak właśnie wywalczyła tytuł MISTRZYNI POLSKI na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży! Jest to jej życiowy sukces, który jest podstawą do tego, żeby po 7 latach systematycznych treningów, w dalszej części 2- dniowych mistrzostw walczyć o miejsce w Kadrze Narodowej na 2010 rok.

Natalia zakwalifikowała się także w walkach i technikach specjalnych. To właśnie od wyniku w walkach zależy, czy pojedzie w przyszłym roku w Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy. Jest dobrze przygotowana, ma doskonałą formę. Jej walki rozpoczną się za ok. 2 godziny.

TRZYMAJMY KCIUKI!

Na Olimpiadę przyjechało 249 zawodników z 47 najlepszych klubów.

Oprócz Natalii z Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do na Olimpiadę pojechali: Julia Zarczuk, Katarzyna Popek i Jakub Machowski.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Komoda, biel, 3 pojemne szuflady
wtorek, 29 kwietnia 2025
noimage
glebogryzarka szer 1,65
czwartek, 08 maja 2025
Fotowoltaika 10+10 24 000 zÅ
Fotowoltaika 10+10 24 000 zł
wtorek, 06 maja 2025