Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Drugi dzień mistrzostw w Skovde

Mariusz Szczygieł   
niedziela, 02 maja 2010 09:56
Skovde 2010 - Szwecja

Od samego rana Natalia przygotowywała się do występu w konkurencji testów siły.

Wszystko bylo dopięte na ostatni guzik. Pomiar dystansu wysokości, procedury sędziowskie .. i choć na precyzje kopnięć nie można było narzekać, niestety plastikowe deski tylko jęczały. ... ale nie chciały się przełamać. Tylko mała grupka zawodniczek je przełamała. Żadna nie złamała kompletu. Natalia bez problemu zaliczyła rozbicie ręką sonka yop taerigi. Ale dwa kopnięcia dzielące ja od tytułu Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw Europy nie przyniosły radości. Przez pewien czas jeszcze w zasięgu był brąz. Ostatnia startująca zawodniczka "podniosła poprzeczkę" i tym samym Natalia pozostala na miejscu 5-6.

Pozostała część dnia była spokojniejsza niż pierwszy dzień. Radzynianie kibicowali reszcie reprezentacji. Dzisiaj jeszcze trzy konkurencje Natalii w drużynie - ciężki dzień. Walki drużynowe, testy siły drużynowe i techniki specjalne drużynowe ... może będzie lepiej. Na szczęście kontuzja stopy się wyciszyła. Trzymajcie kciuki :)

 

Informacje z mistrzostw znajdziecie także na:

www.pztkd.lublin.pl w działach:aktualności oraz zakładce facebook
www.kksw-lubin.pl
www.tkd-legnica.pl
www.wskt.pl

Są tam zdjęcia i filmy z zawodów, także z chwili gdy Natalia zdobywa złoto w układach i się cieszy :)

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Prace remontowo-budowlane w Niemczech
czwartek, 11 czerwca 2026
noimage
Nieruchomość Sprzedam
środa, 17 czerwca 2026