Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 grudnia 2023 imieniny: Waldemar, Damazy

Rowerowy Radzyń w niedzielę strzelił sobie "setkę"

Korba2010   
środa, 01 czerwca 2011 08:05

W drodze...W Radzyniu powstała nowa inicjatywa pod nazwą "Rowerowy Radzyń".

Jej głównym i jedynym celem jest promowanie turystyki rowerowej wśród dorosłych i młodzieży, jak również nauczania prawidłowego zachowania się na drodze naszych najmłodszych rowerzystów. Do grupy dołączyć może każdy niezależnie od wieku, wyznania czy poglądów politycznych. Zawodowcy, pasjonaci oraz amatorzy niedzielnych wycieczek rowerowych mogą dumnie reprezentować nasze miasto.

Prawie każdy z nas posiada rower, a my zachęcamy do wspólnej jazdy, zwiedzania i zawierania nowych znajomości. Muszę wspomnieć o naszej Pierwszej Wycieczce z 8 maja, na którą przybyło aż 80 uczestników- wszyscy pokazaliśmy, że można bardzo miło spędzić niedzielne popołudnie.

Już teraz możemy przedstawić nasze plany:

12-06 wycieczka do Wohynia na zaproszenie Pana Jurka

18/19-06 dwudniowy rajd "Od Potockiego do Kazimierza" jedziemy z Radzynia przez Nałęczów do Kazimierza Dolnego

24/25/26-06 trzydniowy rajd "Laski, piaski i karaski" organizowany przez zaprzyjaźnioną Parczewską Grupę Rowerową,szczegóły na www.rowerowyparczew.pl (ilość miejsc ograniczona)

03-07 jedziemy na XVIII Święto Roweru do Lubartowa

Pod koniec lipca wstępnie zaplanowaliśmy razem z Parczewską Grupą Rowerową, Rowerowym Międzyrzecem Aktywni i Bialskim Klubem Rowerowym trzydniowy rajd wzdłuż Bugu.

Szczegóły wszystkich wycieczek i rajdów na bieżąco podawane będą na e-wspólnota.com, iledzisiaj.pl i radzyniacy.pl. Wszystkie pytania dotyczące wycieczek i rajdów proszę kierować na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ I WSPÓŁTWORZENIA "ROWEROWEGO RADZYNIA"

Na koniec wyjaśnię tytuł artykułu. Otóż w ostatnią niedzielę po naszym wyjeździe na happening rowerowy w Parczewie, troje uczestników: Monika, Mateusz i Michał wykręcili na rowerze swoje pierwsze 100km w jeden dzień! (dokładnie 102,7km).

Pozdrawiam Korba2010

{morfeo 741}

 

 

Będziemy towarzyszyć wyprawom "Rowerowego Radzynia" na naszej stronie. Ich relacje z wyjazdów znajdziecie w dziale Sport, a zapowiedzi wypadów w Kalendarzu imprez. Czytajcie i dołączcie do "Rowerowego Radzynia"!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Figurka AnioÅ z gipsu, wys. 25 cm
Figurka Anioł z gipsu, wys. 25 cm
niedziela, 10 grudnia 2023
noimage
Do wynajęcia mieszkanie
piątek, 08 grudnia 2023
noimage
Zamienie mieszkanie
czwartek, 07 grudnia 2023