Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 czerwca 2024 imieniny: Aliny, Brunona

Turystyczna mapa Gminy Radzyń Podlaski już w sprzedaży.

Mariusz Szczygieł   
piątek, 12 listopada 2010 13:57

Mapa Gminy Radzyń Podlaski

Od poniedziałku 22 listopada w sprzedaży dostępna będzie mapa turystyczna Gminy Radzyń Podlaski.

To kolejne, po zestawie pocztówek oraz planie naszego miasta, wydawnictwo radzyńskiego Oddziału PTTK. Mapa, której autorem jest Robert Mazurek, opracowana została we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspólnota Samorządowa Powiatu Radzyńskiego oraz Szkolnym Kołem Krajoznawczo-Turystycznym PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim. Sponsorem wydawnictwa jest firma „PROBIOS” Wiesława Mazurka z Bedlna.

Współautorami mapy są Adam Świć (korekta) i Przemysław Krupski (opracowanie graficzne). Wydawnictwo składa się z czterech części. Są to ogólne informacje o gminie, opis krajoznawczy poszczególnych miejscowości i atrakcji turystycznych, mapa w skali ok. 1:100 000, a także informator teleadresowy. Z tego ostatniego możemy dowiedzieć się m.in. gdzie przenocować i dobrze zjeść.

Mapa dostępna będzie w radzyńskich księgarniach. Zainteresowanych prosimy również o kontakt pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź za pośrednictwem www.radzynpodlaski.pttk.pl.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Uslugi projektowe
piątek, 07 czerwca 2024
noimage
sprzedam kucyka
czwartek, 06 czerwca 2024
noimage
Poszukuję pracy
środa, 05 czerwca 2024