Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 lutego 2024 imieniny: Eleonory i Piotra * 2009 - Papież Benedykt XVI mianował Andrzeja Dzięgę na metropolitę szczecińsko-kamieńskiego

Turystyczna mapa Gminy Radzyń Podlaski już w sprzedaży.

Mariusz Szczygieł   
piątek, 12 listopada 2010 12:57

Mapa Gminy Radzyń Podlaski

Od poniedziałku 22 listopada w sprzedaży dostępna będzie mapa turystyczna Gminy Radzyń Podlaski.

To kolejne, po zestawie pocztówek oraz planie naszego miasta, wydawnictwo radzyńskiego Oddziału PTTK. Mapa, której autorem jest Robert Mazurek, opracowana została we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspólnota Samorządowa Powiatu Radzyńskiego oraz Szkolnym Kołem Krajoznawczo-Turystycznym PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim. Sponsorem wydawnictwa jest firma „PROBIOS” Wiesława Mazurka z Bedlna.

Współautorami mapy są Adam Świć (korekta) i Przemysław Krupski (opracowanie graficzne). Wydawnictwo składa się z czterech części. Są to ogólne informacje o gminie, opis krajoznawczy poszczególnych miejscowości i atrakcji turystycznych, mapa w skali ok. 1:100 000, a także informator teleadresowy. Z tego ostatniego możemy dowiedzieć się m.in. gdzie przenocować i dobrze zjeść.

Mapa dostępna będzie w radzyńskich księgarniach. Zainteresowanych prosimy również o kontakt pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź za pośrednictwem www.radzynpodlaski.pttk.pl.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.