Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

Kolej na Wieczystą

Adam Kułak   
piątek, 19 sierpnia 2022 18:00

Kolej na WieczystąOrlęta w najbliższą niedzielę przetestują faworyta rozgrywek trzeciej ligi grupa IV Wieczystą Kraków.

Drużyna najbliższego rywala jest prowadzona przez byłego trenera reprezentacji Polski Franciszka Smudę.

Zbrojenia trwają, tak można określić kolejne ruchy kadrowe w drużynie beniaminka trzeciej ligi Wieczystej Kraków. Do grających już wcześniej reprezentantów Polski Sławomira Peszko, Radosława Majewskiego i Macieja Jankowskiego dorzucono zawodników z przeszłością w najwyższej klasie rozgrywkowej Błażeja Augustyna i Michała Maka, zawodnika z Ukrainy Denysa Faworowa oraz dwóch piłkarzy z Wisły Kraków Pawła Koncewicza Żyłkę i Daniela Hoyo Kowalskiego.

Po trzech kolejkach rozgrywek zespół trenera Smudy uzbierał siedem punktów i jest wiceliderem tabeli. Krakowianie stracili dwa punkty, remisując 2: 2 z Podlasiem w Białej Podlaskiej.

Radzyński zespół pomimo ubytków w obronie radzi sobie zupełnie dobrze. Dwa wygrane mecze na wyjeździe i trochę niespodziewana porażka u siebie pozwalają na zajęcie piątego miejsca w tabeli. Patrząc na kadrę najbliższego rywala.- „strach się bać”. Piłkarska prawda wychodzi na boisku, a nazwiska nie grają tylko zawodnicy, przekonała się o tym Wieczysta w meczu z Podlasiem. Jestem pewny, że biało zieloni podejmą walkę o trzy punkty. Z jakim skutkiem przekonamy się po zakończeniu meczu.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na radzyński stadion przy Warszawskiej 77 w dniu 21 sierpnia 2022 roku. Początek meczu godzina 17.oo.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Kolej na WieczystąKamx 2022-08-19 22:32
Stadionowy nie spodziewał się wrzutki o 18:00 ;););)

Nie zadaszajcie trybun i najlepsza murawa to naturalna trawa ;););)
 
 
#2 Orletastadionowy 2022-08-20 07:46
Władzo miejska,Radni miejscy!

Najwyższy czas na modernizacje stadionu miejskiego w Radzyniu. Zadaszoną główną trybune stadionu oraz boisko treningowe o sztucznej nawierzchni.
 
 
#3 kurczaki RadzynOstryZenek 2022-08-20 11:23
Zamiast zadaszonych zlotych palacow wyslemy ich na jakies kursy gry w pilke nozna? Niech moze zobacza o co tam chodzi i jak w to sie gra?
 
 
#4 Do 1 i 3Hdhdjdh 2022-08-20 16:09
Nie rozumiem was, jak się nie interesujecie Klubem to po co strzepicie jęzory i wypisujecie bzdury pod artykułami o Orlętach. Stadionowy - popieram Cię, mam nadzieję, że osiągniesz cel. Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina w Radzyniu i zasługuje na dobrą infrastrukturę.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam opony Neolin
niedziela, 07 kwietnia 2024
SKÅADSTALI WYROBY HUTNICZE
SKŁADSTALI WYROBY HUTNICZE
czwartek, 11 kwietnia 2024
noimage
Monter instalacji internetowych
czwartek, 18 kwietnia 2024