Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Walczyli o puchar wójta

Artur Dadasiewicz   
poniedziałek, 03 września 2018 07:00

Zdjęcie drużyny25 sierpnia na boisku przy Szkole Podstawowej w Białej odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka.

Futbolowa zabawa przygotowana przez gminę Radzyń i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, jest tradycyjnie z myślą o mieszkańcach, którzy nie są zawodnikami zrzeszonymi w klubach, a sport traktują jako sposób na aktywne spędzenie czasu w gronie znajomych i atmosferze dobrej zabawy.

Po zaciętej walce Puchar Wójta Gminy wywalczyła drużyna z Adamek. Drugie miejsce zajęła drużyna z Borki, a trzecie Ulan. Królem strzelców turnieju został Wierzchowski Mateusz z drużyny Ulan, natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Zarzyckiego Sebastiana z Adamek.

Zwycięska drużyna wystąpiła w następującym składzie: Zarzycki S, Matysiak A, Zagrodnik M, Kasprzak K, Czopek G, Karpysz T.

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju.

180901-turniej-01180901-turniej-02180901-turniej-03180901-turniej-04180901-turniej-05180901-turniej-06180901-turniej-07180901-turniej-08180901-turniej-09180901-turniej-10180901-turniej-11180901-turniej-12

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

sprzedam
sprzedam
wtorek, 09 czerwca 2026
Zestaw do strzyżenia wÅosów
Zestaw do strzyżenia włosów
poniedziałek, 15 czerwca 2026
dom parterowy
dom parterowy
wtorek, 09 czerwca 2026