Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Dzień szósty

Zbigniew Smółko   
wtorek, 17 czerwca 2014 07:45

simpson-mundial-2014Ależ ci Niemcy sponiewierali Krystynę!

Horror, terror i wszystko inne, co ma conajmniej trzy "r" w środku. Wprawdzie chyba trochę sędziowie pomogli, ale gra naszych sąsiadów zrobiła wrażenie. Nadspodziewanie słabo wypadają na razie drużyny z Afryki. Chyba na tym Mundialu nudniejszego meczu niż Iran – Nigeria nie będzie, dobrze?

Na dołączenie do naszej ligi typerów wcale jeszce nie jest za późno. Bawi się nas coraz więcej. Chyba zacznę namawiać Naczelnego, żeby się jakoś niedługo z Wami spotkaćw realu. Co wy na to? Który mecz obejrzelibyśmy razem?

Nasi wczorajsi goście sędziowie sprawili się jak to oni: sporo decyzji było prawidłowych...

A szóstego dnia – wedle Księgi – stworzeni zostali mężczyzna i kobieta. Dlatego do loży dzisiaj zaprosiłem sportowe małżeństwo. Kiedy kilka miesięcy temu trafiłem na siłownię - o co w tym wszystkim chodzi zaczęła mi tłumaczyć instruktorka. "Zna się na sporcie i jeszcze ma anielską cierpliwość. Skąd to się bierze?" - pomyślałem. Po chwili okazało się, że niewiasta to żona znanego w radzyńskim piłkarskim światku (i półświatku...) Łukasza Włoszka, niegdysiejszego piłkarza i trenera młodzieży w Orlętach, dzisiaj grającego trenera Unii Żabików. Czyli wszystko jasne.

"Lukas" to ten typ piłkarza, któremu grania ciągle mało: nieważne, czy zadzwonisz żeby pograć na Orliku, czy też żeby pomógł ci wieczorem fachowo w pracach nad kondycją w słuchawce usłyszysz zawsze: "Namówiłeś!" Agnieszka oprócz zajęć na siłowni prowadzi rozmaite zajęcia fitness, aerobiki i inne cudeńka. Na piłce – czy to lokalnej, czy tej dużej – zna się świetnie. Moim zdaniem w dzisiejszej rywalizacji Łukasz nie ma szans!

Typujemy

Agnieszka WłoszekAgnieszka Włoszek

Brazylia – Meksyk 3:1

Kibicuję Brazyli i Neymarowi, będzie gwiazdą mistrzostw...

Belgia – Algieria 1:2

Szczerze mówiąc to czysty strzał, nie chciałam obstawiać tak samo jak Łukasz, wydaje mi się też, że Belgowie są zbyt pewni siebie...

Rosja – Korea Płd 2:1

Ostatnio sporo było słychać o kilku porażkach Koreańczyków. O Rosjanach z kolei nie wiadomo zbyt dużo, prawie wszyscy to zawodnicy tamtejszej ekstraklasy, będzie zależało im podwójnie – nie schowają się w cudzej lidze jakby co...

 

Łukasz WłoszekŁukasz Włoszek

Brazylia – Meksyk 2:1

Brazylia po pierwszym słabym meczu zechce pokazać że jest jednym z faworytów, ale Meksykanie nie położą się przed nimi, dlatego minimalnie lepsza będzie Brazylia.

Belgia – Algieria 2:0

Według mnie Belgowie będą czarnym koniem tych mistrzostw , mają młody i wyrównany skład z kilkoma bardzo dobrymi zawodnikami i mogą sprawić niespodziankę

Rosja – Korea 1:1

Rosjanie zechcą pokazać że będą liczyli się w stawce, ale nie wolno nie doceniać Koreańczyków...

Pogadajmy o piłce...

Agnieszka, co robisz jak chcesz obejrzeć mecz, a Łukasz jednak „M jak miłość”?

Agnieszka: Nie lubię polskich seriali tylko brazylijskie! Wieczorami, kiedy już wracam do domu po aerobiku nie mam  siły na oglądanie filmów i walkę o pilota… Oglądam więc, co leci, najczęściej piłkę...

Łukasz – No wtedy to nie ma wyboru: jadę do Wohynia do Zbyszka, on ma dwa telewizory i mi towarzyszy... (wydał mnie, łobuz... dop. red)

Najbardziej niedoceniany piłkarz według was to...

Agnieszka – Mój młodszy brat Krzysio (Krzysztof Kępa – piłkarz Orląt i Polesia Kock – dop. red)  oraz Hulk z Brazylii.

Łukasz:  Oscar z Brazylii jest w cieniu największej gwiazdy Neymara, ale na boisku pokazuje charakter i wolę walki.

Mecz na który byś chciał pojechać?

Łukasz: Brazylia- Hiszpania, gdziekolwiek!

Agnieszka:  finał Mistrzostw Świata, jakikolwiek!

Co w sporcie bardziej Was przyciąga: pogoń za wynikiem, czy też po prostu rekreacja i dobra zabawa?

Agnieszka:  sport dla mnie to sposób na życie, dla mnie sport powinien sprawiać przyjemność, dawać satysfakcję i  zdrowie. Zachęcam do każdej aktywności fizycznej, jakikolwiek będzie to sport na pewno poprawi nasze samopoczucie nie wspominając o wyglądzie.

Łukasz: A co to za sport bez rywalizacji? Dobrze się bawimy, bo sport jest nieprzewidywalny, bo nie wiadomo jak to wszystko się skończy. Ale na poziomie amatorskim oczywiście przyjemność i zabawa, i tak to traktuję.

 

Komentarze  

 
#1 ZwyciężaAdmin iledzisiaj.pl 2014-06-18 08:48
W typerze z 16 zwycięża dominum19, bo jako jedyny zgarnął 13 punktów. Mizeria wczoraj była jakaś, jak sami widzicie. Remisów prawie nikt nie obstawiał, bo przyzwyczaili nas trochę do pięknych meczyków, takie 1:5 dla Holandii to coś, a nie ganianie za piłą przez 90 minut i 0:0, prawda? W każdym razie, dzień mnie znudził i na Ruskich już usnąłem - pierwszy raz... Może dzisiaj będzie lepiej?
 
 
#2 zwyciezcapasqd111 2014-06-18 10:16
A kto zdobyl nagrode za dzien poprzedni, bo mi umknęło?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Opony letnie 4 szt. 175 x 65 x 14
wtorek, 23 kwietnia 2024
Garnitur BYTOM granat
Garnitur BYTOM granat
wtorek, 16 kwietnia 2024
noimage
Kabel
czwartek, 11 kwietnia 2024