Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 marca 2024 imieniny: Anieli, Jana

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Zobacz wszystkie

Dobre wyniki radzyńskich pływaków z grupy Technik-Orion

Jacek Dębski
środa, 19 października 2016 06:00

Zawodnicy na trybunach24 września zawodnicy Technik-Orion Radzyń Podlaski wystartowali w pierwszych po wakacyjnej przerwie zawodach pływackich.

Zmagania sportowe odbyły się w ramach IV rundy Zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka na pływalni H2O w Lublinie. W imprezie wzięło udział 301 zawodników i zawodniczek z 21 klubów, którzy wystartowali w 7 kategoriach wiekowych w 25 konkurencjach. MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski na zawodach w Lublinie reprezentowało 17 zawodników: Julia Syta, Martyna Muniowska, Michał Danilczuk, Mikołaj Maciuk, Mikołaj Trykacz, Urszula Gepner, Eliza Gomółka, Natalia Niewęgłowska, Milena Ilach, Jakub Kałuszyński, Kacper Dokudowiec, Agata Szczuchniak, Natalia Danilczuk, Agata Kościuczyk, Jakub Różycki, Karol Świć, Rafał Musiatowicz.

Najlepszym zawodnikiem radzyńskiego klubu okazał się Michał Danilczuk, który dwukrotnie stawał na podium zajmując I miejsce na 50 m stylem klasycznym oraz III miejsce na 100 m stylem zmiennym. Bardzo dobre miejsca zajęli:
VI miejsce Rafał Musiatowicz - 200 m styl grzbietowy
Wysokie miejsca zajęły również sztafety startujące na dystansie 4x50 m stylem zmiennym. Drużyna dziewcząt w składzie: Milena Ilach, Urszula Gepner, Natalia Niewęgłowska i Eliza Gomółka zajęła V miejsce, natomiast drużyna chłopców w składzie: Mikołaj Trykacz, Mikołaj Maciuk, Jakub Kałuszyński i Michał Danilczuk uplasowała się na najniższym stopniu podium.
Do zawodów w Lublinie zawodników przygotował trener Jacek Dębski.
Wyjazd współfinansowany ze środków zarządu powiatu w ramach zadania "Delfinek".

161018-plywaki-01161018-plywaki-02161018-plywaki-03161018-plywaki-04161018-plywaki-05161018-plywaki-06161018-plywaki-07161018-plywaki-08161018-plywaki-09161018-plywaki-10161018-plywaki-11161018-plywaki-12