Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 października 2022 imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz | 1939 - po bitwie kockiej do Radzynia zaczęły wchodzić pierwsze niemieckie oddziały zwiadowcze
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Zawody strzeleckie z okazji 100-lecia Niepodległej

Marek Wojtyczka   
sobota, 02 czerwca 2018 07:00

Zawodnicy podczas oddawania strzałów22 maja 2018 r. na strzelnicy Szkoły Podstawowej w Białce odbyły się Mistrzostwa Gminy Radzyń Podlaski w strzelaniu z broni pneumatycznej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Honorowy patronat objął wójt gminy Radzyń Podlaski.

Organizatorem wydarzenia był Dariusz Jurek, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Białce we współpracy z Zarządem Koła Strzeleckiego Grot Białka. Kierownikiem zawodów i sędzią głównym był Marek Wojtyczka. Sędziami zawodów byli Mariusz Smęt i Ireneusz Mroczek. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn reprezentujących gimnazja i szkoły podstawowe. W każdej drużynie troje zawodników strzelało z pistoletu pneumatycznego, a jeden z karabinu pneumatycznego.

Wyniki rywalizacji gimnazjalistów:

W kategorii zespołowej: I miejsce zajęła drużyna Gimnazjum w Białce w składzie: Kacper Zieliński, Weronika Kowalczyk, Patryk Kołodziej, Katarzyna Wojciechowska z wynikiem 244 pkt.
II miejsce zajęła drużyna Gimnazjum nr 1 w Radzyniu Podlaskim w składzie: Paweł Pajdosz, Jakub Niewęgłowski, Kacper Nawara, Konrad Osak z wynikiem 236 pkt.
III miejsce zajęła drużyna Gimnazjum w Białej w składzie: Alicja Kap, Anna Wachnik, Kacper Krawczyk, Paulina Murawka z wynikiem 215 pkt.

W konkurencji pistolet pneumatyczny w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Weronika Kowalczyk z wynikiem 72 pkt., II miejsce Anna Wachnik z wynikiem 71 pkt., III miejsce Gabriela Kwasowiec z wynikiem 38 pkt.

W konkurencji pistolet pneumatyczny w kategorii chłopców I miejsce zajął Jakub Niewęgłowski z wynikiem 78 pkt., II miejsce Kacper Krawczyk z wynikiem 61 pkt., III miejsce Patryk Kołodziej z wynikiem 61 pkt.

W konkurencji karabin pneumatyczny I miejsce zajął Paweł Pajdosz z wynikiem 77 pkt., II miejsce Alicja Kap z wynikiem 62 pkt., III miejsce Katarzyna Wojciechowska z wynikiem 59 pkt.

Wyniki rywalizacji uczniów szkół podstawowych.

W kategorii zespołowej I miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Białce w składzie: Natalia Michniewicz, Gabriel Krukowski, Paweł Ryszkowski, Kinga Sidor z wynikiem 162 pkt.
II miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Białce w składzie: Piotr Szczepaniuk, Wiktoria Gmur, Konrad Juchimiuk, Mateusz Zakrzewski z wynikiem 119 pkt.
III miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych w składzie: Bartłomiej Walczyna, Filip Mironiuk, Małgorzata Krzyształowicz, Maciej Niewęgłowski z wynikiem 48 pkt.

W konkurencji pistolet pneumatyczny w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Natalia Michniewicz z wynikiem 63 pkt., II miejsce Małgorzata Krzyształowicz z wynikiem 31 pkt., III miejsce Wiktoria Gmur z wynikiem 17 pkt.

W konkurencji pistolet pneumatyczny w kategorii chłopców I miejsce zajął Konrad Juchimiuk z wynikiem 47 pkt., II miejsce Piotr Szczepaniuk z wynikiem 33 pkt., III miejsce Gabriel Krukowski z wynikiem 19 pkt.

W konkurencji karabin pneumatyczny I miejsce zajęła Kinga Sidor zajęła z wynikiem 69 pkt, II miejsce Mateusz Zakrzewski z wynikiem 22 pkt., III miejsce Maciej Niewęgłowski z wynikiem 17 pkt.

Gratulujemy!

180601-zawody-1180601-zawody-2180601-zawody-3180601-zawody-4180601-zawody-5180601-zawody-6180601-zawody-7180601-zawody-8

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.