Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

Deszczowy Turniej w Paszkach Dużych

Marek Topyła   
wtorek, 22 sierpnia 2017 07:00

Zawodnicy podczas akcjiPrzedostatnim punktem wakacyjnej zabawy z plażówką był turniej w Paszkach Dużych, który odbył się w minioną deszczową niedzielę 20 sierpnia.

Pogoda nie sprzyjała siatkarskim zmaganiom, ale nie było mowy o tym, żeby turniej się nie odbył. Wśród 9 drużyn zwyciężyli Hubert i Szymon Zakrzewscy, którzy przypomnieli sobie i innym, że jeszcze kilka lat temu w każdym turnieju liczyli się w walce o puchary a dwukrotnie zwyciężali w klasyfikacji generalnej cyklu rozgrywek. W meczu finałowym pokonali Mateusza Wiącka i Bartosza Oleśkiewicza. Trzecie miejsce wywalczyli sobie Maciej Lach i Radosław Opaliński pokonując Mateusza Pękałę i Grzegorza Wróblewskiego.

Gospodarzem i organizatorem turnieju był Klub Sportowy Paszki a imprezę zorganizowano przy pomocy finansowej Gminy Radzyń. Serdeczne podziękowania należą się Prezesowi KS Paszki Annie Suchorze oraz wszystkim strażakom ochotnikom z OSP w Paszkach Dużych. Dzięki nim wszyscy mogli liczyć na ciepłe posiłki, kawę, herbatę i mnóstwo innych „smakołyków”, dzięki którym zimno i deszcz mniej dało się we znaki. Szczerze można powiedzieć, że wszyscy wyjechali z Paszk Dużych zmoczeni, zmęczeni ale zadowoleni i uśmiechnięci.

Puchary dla najlepszych drużyn wręczyli organizatorzy turnieju i już można myśleć o ostatnim turnieju cyklu Beach Volleyball Radzyń 2017, który odbędzie się 27 sierpnia w Radzyniu. Na siatkarską zabawę bardzo serdecznie zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim.

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - https://iledzisiaj.pl/images/stories/aktualnosci-17/170821-siatka

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Tunelowy/pracownik produkcji
piątek, 12 kwietnia 2024
SKÅAD STALI WYROBY HUTNICZE
SKŁAD STALI WYROBY HUTNICZE
czwartek, 11 kwietnia 2024