Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Kto przegra z Messim?

Zbigniew Smółko   
środa, 14 grudnia 2022 11:00

Chytry planArgentyna poradziła sobie z Chorwatami dość łatwo, w żadnym momencie kontrola albicelestes nad wydarzeniami na boisku nie podlegała żadnej wątpliwości.

Może przez chwilę, kiedy Leo po kwadransie skrzywiony trzymał się za udo i przez chwilę wszyscy zastanawiali się, czy ta historia nie skończy się zupełnie bez puenty. Ale po chwili już było ok i Argentyna co chwilę to dobitniej pokazywała, że jest drużyną z innej ligi niż Chorwaci. Sposób w jaki Messi wkręcił w ziemię mojego ulubieńca Gvardiola przy golu na 3:0 pozwolił odróżnić piłkarzy świetnych od natchnionych.

Wygra faworyt

Dzisiejszy mecz będzie przebiegał zapewne dość podobnie. Wielcy wojownicy, mistrzowie mądrej obrony, spotkają się z drużyną arcymistrzów, którzy już w życiu zagrali mnóstwo meczów o najwyższą stawkę. I choć będę ściskał kciuki za Marokańczyków, to, gdybym jednak wybrał się do bukmachera, pieniądze postawiłbym na Francję. 2:0.

Chociaż sędzia umie...

Coraz częściej i głośniej mówi się, że do posędziowania finału może zostać wyznaczony Szymon Marciniak. Niby dzisiaj nie jest to specjalnie trudna robota, karne dyktuje VAR, gole uznaje VAR, spalone i czerwone kartki też, więc trudno coś specjalnie głupiego zrobić, choć i tak niektórzy sobieporadzą. Ale dalej kluczowe jest zarządzanie meczem, nie przeszkadzanie ludziom w zabawie albo, jeśli potrzeba, utrzymanie ich w ryzach. A to akurat polski sędzia potrafi. Byłby to fajny smaczek na koniec turnieju

 

Komentarze  

 
#1 Stadionowykomentator1233 2022-12-15 13:03
Tyle się dzieje ostatnio w piłce i żadnego komentarza o zadaszonych trybunach?
Sen zimowy czy sezon w kopanego się skończył i nie ma weny? :D
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Tunelowy/pracownik produkcji
piątek, 12 kwietnia 2024
Monar  Moje  Ocalenie - Kup KsiÄżkÄ
Monar Moje Ocalenie - Kup Książkę
wtorek, 16 kwietnia 2024
noimage
Kupię ziemie orną w Radzyniu Podl
piątek, 12 kwietnia 2024