Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Już niedługo

223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja image
223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, 03.05.2024, 09:45, Plac Potockiego
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Do piątku wolne

Zbigniew Smółko   
środa, 30 czerwca 2021 07:00

No jak tam somsiedzie?Anglia – Niemcy nudnawe, Southgate mając nawet z przodu kilku magików gra bardzo zachowawczo, ale jak piłkarz w gazie to i trener nie powstrzyma. Niemcy – okazało się, że ich prawdziwe oblicze to była rozpaczliwa walka o remis z Węgrami.

W buty mógłbym sobie powyższe wsadzić, gdyby Muller wykorzystał "sam na sam" w końcówce...

XXX

Miło, kibicowałem Ukrainie i wymęczyła zwycięstwo nad Szwedami. As kier oczywisty, na twitterze tylko Gary Lineker twierdzi, że nie. W ćwierćfinale z Anglikami sobie raczej nie poradzą, ale i tak zrobili dużo. Strasznie wyrównana ta piłka reprezentacyjna jest.

XXX

Ciekawostka: z ośmiu ćwierćfinałowiczów sprzed pięciu lat, teraz dalej gra tylko dwóch: Belgia i Włochy.

XXX

Na facebooku czytam, że trener Mikołaj Raczyński szuka asystenta do pracy w Orlętach. Tylu mądrych, tylu ekspertów... Malkontent, reflektowałbyś? Bo ja to nie, ja to nawet Francja – Szwajcaria nie potrafiłem wytypować, nawet 10 minut przed końcem nie potrafiłem...

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

prostownik sprzedam
prostownik sprzedam
poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Sprzedam rower
Sprzedam rower
niedziela, 21 kwietnia 2024
noimage
Zatrudnię Pomocnika
poniedziałek, 22 kwietnia 2024