Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 kwietnia 2024 imieniny: Alicji, Bogusławy | 2011 - zmarł Czesław Kołbuś, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Obudźcie mnie na ćwierćfinały

Zbigniew Smółko   
piątek, 18 czerwca 2021 06:00

Wyścig żółwiPowtórzę po raz setny: to całe mielenie w grupach to tylko sposób na wyciągnięcie forsy od reklamodawców i podanie dodatkowej porcji narkotyku najgłębiej uzależnionym. Innego sensu to nie ma.

Czytałem w ostatnich godzinach kilka analiz, dlaczego ten turniej ma wyjątkowo niską oglądalność. Wszystkie powody nazwano oprócz jednego: on po prostu ma w sobie tyle duszy, co wiertarka udarowa.

Zawsze o tej porze internet zalany był fotami efektownych kibicek rozmaitych nacji, można było emocjonować się, co nawywijali angielscy albo węgierscy kibice, zachwycać się piętnastoma tysiącami Irlandczyków śpiewających na stadionie „Fields of Athenry"... A dziś zwrotów akcji mniej niż na pogrzebie, jedyne co się z boku da dorzucić to, czyj masażysta covid złapał i kto ile czasu spędził w samolocie. A my dalej, banda ćpunów przed telewizorami, z zaciśniętymi rękami próbujemy sobie wmówić, że to naprawdę fajne.

XXX

Wczoraj wszystko zgodnie z moimi prognozami. Ukraińcy wprawdzie byli blisko skomplikowania sobie życia w meczu z Macedonią, ale ostatecznie jakoś sobie poradzili. Dania zagrała znakomity mecz, do przerwy, ba, po 10 minutach mogła śmiało prowadzić 3:0. Belgowie za to byli do bólu skuteczni. Byłoby cholernie niesprawiedliwe, gdyby Dania pojechała do domu. Holandia nie miała żadnych problemów.

XXX

Anglia vs. SzkocjaSzwecja łatwo ogra Słowację, tak na oko ze 3:1, Anglia poradzi sobie ze Szkocją (w normalnych warunkach pisalibyśmy coś o świętej wojnie i kolejnej edycji bitwy pod Bannockburn, ale przecież tu nie będzie żadnych emocji...) 3:0. Najbardziej ciekaw jestem Czechów. Mimo wszystkiego, co pisze się o przygasającej ekipie Chorwacji, ich zwycięstwo byłoby niespodzianką. Stawiam na remis.

XXX

Bednarek zapowiada, że na Hiszpanów ruszy polska husaria. Trochę jestem bezradny w tej chwili.

 

Zbigniew Smółko

 

Komentarze  

 
#1 panie Smółko tylko nie "banda ćpunów" !!!Bycy 2021-06-18 07:50
Panie Smółko tylko nie "banda ćpunów" bo ja zadnym ćpunem nie jestem i wara od takich wyzwisk i przytykow !!! Troche szacunku do innych a nie DRAME robisz bo nasi mecz przegrali. TikToka o tym jeszcze nakrec. A jak bezdomny kot nasra na placu przy pomniku to tez bedziesz pan tak szczul ? Tylko na kogo ? Na kota ćpuna ?

Cos sie pan stal takim pilkarskim ksenofobem ?
 
 
#2 najjanek5005 2021-06-18 11:48
Pan Smołko przyznał się , że jest ćpunem. Brawo.
 
 
#3 Idiots everywhere...Paolo Borsellino 2021-06-18 13:01
niby człowiek wie, że dookoła niego są różni ludzie, lepsi, mądrzejsi, ale też z defektami, ale żeby się tym publicznie w komentarzach chwalić???
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Kurs "Operator wózków widÅowych"
Kurs "Operator wózków widłowych"
poniedziałek, 08 kwietnia 2024
opel insignia
opel insignia
sobota, 13 kwietnia 2024
noimage
Xbox one s
wtorek, 09 kwietnia 2024