Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 maja 2024 imieniny: Juliusza, Magdaleny, Jana

RADZYŃ 11/2010

Mariusz Szczygieł   
środa, 17 listopada 2010 10:19

RADZYŃ 11/2010 

W numerze:

 

Jaka jest prawda o unijnych środkach dla Radzynia,

Jerzy Rębek w sprawie debaty kandydatów na burmistrza,

Fragmenty Sesji Rady Miasta, których nie poznacie z lektury "GROTA",

Jak to było z zadłużeniem miasta w roku 2002?,

Mapa turystyczna Gminy Radzyń Podlaski,

Maciej Tracz i Zdzisław Woś w odpowiedzi na artykuł burmistrza Kowalczyka,

Plakaty wyborcze (w wersji drukowanej pisma)

 

Kliknij na poniższą gazetę, aby powiększyć ją i czytać na pełnym ekranie:

 

Komentarze  

 
#1 dziwnie na nas spoglądaSkalar 2010-11-17 12:17
Witam. Nie macie Państwo takiego wrażenia że na swoich plakatach Pan Rębek dziwnie na nas zerka.Zle mu patrzy z oczu oj zle
 
 
#2 do Fredijanek 2010-11-17 12:34
Ameryki nie odkryłeś. Wiele osób to zauważyło.Dziwne są oczy. Jest w nich swoista litościwość albo raczej politowanie pomieszane z lekceważeniem i doprawione lekką nutką dekadencji. Ale to z pewnością nie jest wina kandydata tylko fotografa. Albo też zasługa, że uchwycił to czego wielu ludzi nie widzi.
 
 
#3 Obudźcie sięjanek 2010-11-17 12:46
A wiecie, że Świadkowie Jehowy chcą zrobić sprawę za ostatnią okładkę Radzynia? Oni wydają gazetkę o tytule "Przebudźcie się". Mają tez pretensje o stosowanie tych samych technik w łowieniu "zagubionych" duszyczek przez sztab wyborczy Jerzego Rębka.To jest Chodzenie od domu do domu, roznoszenie literatury agitacyjnej o prawie identycznym tytule i obiecywanie raju na ziemi.
 
 
#4 jasnewujek_edek_mistrz_ciętej_riposty 2010-11-17 12:53
głosujcie na Rębka to się przebudzicie - z ręką w nocniku!!!
 
 
#5 Prawda i tak boliradzyniak.onet 2010-11-17 13:01
Odrobina prawdy poparta analizą z niezależnego źródła i nieudacznicy zaczynają trąbić na forum, odwracać uwagę od niekompetencji obecnej władzy. Dość!
Radzyń wybierze Rębka bo szkoda jest stracić kolejnych 4 lat dla rozwoju miasta.
 
 
#6 Do radzyniakaorleta123 2010-11-17 15:05
Z ciebie taki radzyniak jak z Rębka burmistrz/podeprzyj się chociaż jednym pkt. z jego programu,populizm i obiecanki cacanki jak dla przedszkolaków/marzyciel,chce realizować program obecnego burmistrza ponieważ własnego nie posiada poza stekiem populistycznych bzdur/.Używa sloganów,hasełek popuilisycznych ale tyle widocznie potrafi.
 
 
#7 co do tego swierzego powietrzasimple 2010-11-17 15:11
to zobaczcie co sie stalo z Parczewem od kad wpuscili swierze powietrze (czyt. Pis) do wladzy. Od 4 lat miasto wyglada jak wyglada nic zmian, nic rozwoju...ja nie chce tak zyc i dlatego nie bede glosowal na Rebka.
 
 
#8 Ja mam prpopzycjeSkalar 2010-11-17 17:14
a mianowicie kiedyś w parku istniał taki lokal zaraz przy głównej bramie po prawej stronie, może tam Pan Rębek się odnajdzie ze swoim świeżym powietrzem
 
 
#9 WC kaczka nr 2Skalar 2010-11-17 17:18
hi hi hi
 
 
#10 RE: RADZYŃ 11/2010Niutek 2010-11-17 17:20
Panowie pismaki od J. Rębka wy nawet sami nie wierzycie w to co piszecie.Społeczeństwo Radzynia jest mądre i nigdy nie wybierze J Rębka na burmistrza.
 
 
#11 do SwójSkalar 2010-11-17 17:23
chłopie masz u mnie piwo
 
 
#12 RE: RADZYŃ 11/2010Niutek 2010-11-17 17:29
On już próbował przez 2 kadencje,raz był popierany przez PO, potem wstąpił do tej niby anty klerykalnej partii i też go społeczeństwo Radzynia nie wybrało.A teraz wielki PISOWIEC,Kaczyński takimi pływakami to gardzi.
 
 
#13 REorleta123 2010-11-17 20:49
Pan Rębek próbował wiele,próbował też studiować zaraz po ukończeniu szkoły średniej i taki był i jest zdolny,że semestru nie wytrzymał.A żeby było ciekawiej to miał skierowanie bez składania egzaminu.
 
 
#14 RE: RADZYŃ 11/2010Maciek_ 2010-11-18 03:43
No jak się nie jest zdolnym to się po cudzym nieszczęściu stara coś osiągnąć. Sądzi, że jak będzie obrażał ludzi w swoich pismakach to coś osiągnie. Obudźcie się:P Gdzieś widziałem taką ulotkę, chyba u buddystów. A co do tego świeżego powietrza to pan Rębek podśmierduje mi kłamstwem, nie wiem czy tylko mi się tak wydaje.
 
 
#15 Reorleta123 2010-11-18 09:30
On zawsze był śmierdzący i fałszywy,typowy populista,żerujący na naiwności innych.
 
 
#16 Superprodukcjajanek 2010-11-18 22:40
Pomysł z budzikiem jest fatalny w skutkach :cry: –za panem Rębkiem już wołają PAN TIK TAK. Jak to dotrze do Sejmu to dopiero będą mieli ubaw i problem. Trzeba będzie wietrzyć cały gmach, bo kolegom z ławy zwieracze puszczą… :P I jeszcze jedno do pomysłodawcy plakatu, zapewne wielkiego speca od manipulowania opinią publiczną (PIAR) :D . Drogi przyjacielu oglądałeś film „Miasteczko Salem”? :-* Jeśli tak, to analizuj swoją superprodukcję: Czarna jak SMOŁA prośba -„wpuść do naszego miasta” -a dalej czerwone jak krew -Jerzego Rębka. W miasteczku Salem ludzie wpuścili, dali się okpić i zaprosili sympatycznego pana, który potem zaczął pić, a wręcz chlać litrami - ich krew. A więc STRZEŻCIE SIĘ !!! :-x Szykujcie kołki osikowe, wodę święconą i silne latarki – mrok nadciąga a zło puka błagalnie do bram miasta!!! Liczcie tylko na siebie bo być może nawet sam WITOLD-MAŁOPOBOŻNY wam nie pomoże. A tak poważnie na koniec. Wiele świetnie sprzedających się produktów wypadło z rynku wskutek „wystrzałowych” kampanii reklamowych i poszło w zapomnienie. Kto wie czy ten z budzikowych plakatów nie podzieli ich losu i nie przejdzie do lamusa. :-? A może plakat to dywersja. Czy jego autorem nie jest przypadkiem ktoś z radzyńskich, lub okolicznych aktywistatorów PO. Ach ci niedoceniani komandosi z naszej platformy. Robią niezłą robotę!!! :lol:
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.