Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 czerwca 2024 imieniny: Bazylego, Waleriana

GROT 7-8/2012

Mariusz Szczygieł   
sobota, 13 października 2012 14:03

G1207-08Najnowsze, lipcowo-sierpniowe wydanie GROT-a przed Wami.

Zwracamy uwagę na wywiad Moniki Mackiewicz z burmistrzem Witoldem Kowalczykiem. Burmistrz opowiada o budowie pływalni, zakładu zagospodarowania odpadów i ścieżce rowerowej. Tematem rozmowy są także radzyńskie lochy, plac po byłym PKS-ie i pałac Potockich. 

Warto także poświęcić chwilę rozmowie z Kubą Jakubowskim. Właściciel kawiarni Kofi&Ti opowiada o 10 dniach spędzonych w USA. Po co tam pojechał, co zobaczył na miejscu, czego się nauczył? - o tym opowiada w artykule "Ważne by być ze sobą".

Wakacyjne miesiące w Radzyniu to czas obcowania z kulturą. Dlatego na łamach GROT-a przeczytacie wspomnienie z XVII Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską "Oranżeria 2012". W magazynie zagościli także Krzysztof Bojarczuk i Sławomir Walencik ze swomi wystawami. 

Nie zabrakło oczywiście stałych działów: fałszerze, radzyńskie kalendarium, historia jednego obrazu. Arek Kulpa w tym miesiącu przypomniał też o ORMUZ-ie w Radzyniu. Co to takiego? Przeczytajcie. Zapraszamy do lektury.

 

Komentarze  

 
#1 Najnowsze???widz 2012-10-13 19:02
Najnowsze, lipcowo-sierpniowe... toż przecież mamy październik! Jak widać same obiboki pracują w tej gazecie. Gratuluję refleksu!
 
 
#2 ukłonyyzzum 2012-10-15 09:36
pani Moniko wywiad z burmistrzem przedni. Z ciekawości zapytam(być może pójdę pani śladem) to w takim wywiadzie najpierw miała pani odpowiedzi a później starała się dopasować pytania czy raczej tym razem było odwrotnie
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.