Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 kwietnia 2024 imieniny: Mariana, Katarzyny

GROT z wkładką

Mariusz Szczygieł   
piątek, 06 marca 2009 13:11

GROT z wkładką{xtypo_dropcap}W{/xtypo_dropcap} dzisiejszym GROCIE znajdziecie specjalną wkładkę sfinansowaną z własnej kieszeni przez Burmistrza Miasta Radzynia Podlaskiego Witolda Kowalczyka. Jest to odpowiedź burmistrza na zarzuty stawiane przez klub "Razem dla Radzynia" w miesięczniku "RADZYŃ".

Oto fragment tekstu:

"Niespotykane pomówienia, półprawdy zawarte w gazecie posła Jerzego Rębka pt. „Radzyń”, a głoszone przez jego sympatyków zmobilizowały mnie do próby odpowiedzi. Jak zwykle głównym aktorem atakującym moją osobę jest p. Zdzisław Woś. Zwyczajowo wie wszystko najlepiej, ma pełną puszkę dobrych pomysłów, wniosków. Można odnieść wrażenie, że wie więcej niż wszystkowiedzący z Leżajska. Szkoda, że tych dobrych pomysłów nie zrealizował wtedy, kiedy współrządził miastem."

 

Cały  tekst znajdziecie w dzisiejszym GROCIE oraz na dole tego artykułu

 

Jeśli nie czytałeś jeszcze "RADZYNIA" możesz to zrobić także na naszej stronie - dział PRZEGLĄD PRASY

 

Komentarze  

 
#1 bzduraRadzyniak 2009-03-07 19:52
Panie burmistrzu czy pan wypełnił pan wszystkie obietnice które pan obiecywał, na pewno nie.
Skoro się Pan wszedł na ten stołek to miej pan na uwadze wszystkich mieszkańców całego miasta a nie tych którzy popierają nawet z rady miasta wybrańców. Apeluje też do rady miasta zlitujcie się na waszych sporach tracą zwikli mieszkańcy a zatem wyborcy i całe miasto bo wasze kłutnie słychać w niebie.
 
 
#2 Hellsing 2009-03-08 09:21
Nie sposób sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez Radzyniaków. Nic dziwnego skoro sądzimy ,że wszystko nam się należy przy najmniejszym wkładzie własnej pracy. Obecny burmistrz miasta zmienił je nie do poznania i zmienia je dalej wypełniając powoli swoje obietnice. Doczekamy się i basenu i skwerku na pksie każda rzecz jest realizowana jednak trzeba pamiętać ,że są przeciwnicy pana burmistrza ,nawet w radzie miasta. Utrudniają powstawanie pewnych obiektów ,więc dlaczego mielibyśmy obwiniać burmistrza o pewne rzeczy. Chyba tylko dlatego ,że ludzie wierzą to co im ktoś powie albo mają napisane. Ale wygra ten co siedzi cicho. Dlaczego burmistrz w większości ignoruje zaczepki tych ludzi? Bo to idioci i nie warto zniżać się do ich poziomu.
 
 
#3 oj nie ładnierozkudłany maniek 2009-03-09 00:58
Nie ładnie dla naszego miasta, że Panowie zachowują się jak dzieci i na siebie skarżą.
Panie pośle i Panie burmistrz zróbcie coś dla wyborców, przestańcie sie kłocić !!!! i weżcie sie do roboty, bo miasto cofa sie zamiast sie rozwijać.
 
 
#4 mietek 2009-03-09 22:47
Kłócą się,ale burmistrz wie co robi:-)Miasto powoli się rozwija w dobrym kierunku:-)Mieszkańcy powinniśmy poprzez jakieś imprezy w mieście promować nasze miasto nie tylko w okolicy lecz takze na Lubelszczyźnie.Taka impreza jak inscenizacja bitwy o Pałąc Potockich to świetny pomysł.Gratuluje pomysłu i mama nadzieje na dalsze pomysły dla dobra mieszkańców i umilenia im czasu wolnego:-)
 
 
#5 mietek 2009-03-09 22:48
iledzisiaj.pl to stronka,która jest potrzebna i dzięki której można się dowiedzieć wiele interesujących informacji:-)
 
 
#6 cdTadeusz 2009-03-12 14:59
Coś mi nie umieściło całego komentarza, zresztą już dawno się przekonałem że ta stronka nie jest obiektywna. Nie wiem czy zauważyliście ale przez pewien czas do powyższego tekstu możliwość dodawania komentarzy była zablokowana. Czyżby burmistrz tak nakazał... Szkoda mi na to wszystko czasu. Pracuję w zakładzie podległym naszej władzy i jakby się dowiedzieli że w godzinach pracy piszę takie rzeczy to bym wyleciał na zbity pysk, tak jak wielu innych pożytecznych ludzi (bo mieli swoje zdanie).
 
 
#7 Nieobiektywna???ms 2009-03-12 15:17
Proszę dowody na nieobiektywizm tej strony! Tadeuszu... tekstu nie umieściło bo maksymalna jego długość w jedym poście to 1000 znaków, a maksymalna długość linii to 80 słów... nikt nie siedzi nad tym, żeby bawić się w przenoszenie tekstów... być może był problem z zamieszczaniem komentarzy- nikt ich jednak nie blokował (przecież zmienialiśmy serwer)
 
 
#8 Burmistrz się boiTadeusz 2009-03-12 15:20
Dla mnie jedna rzecz jest dziwna - burmistrz wywodzący się z ludzi posiadających pod sobą praktycznie całe miasto (Sławecki, Kułak) na 1,5 roku przed wyborami decydując się na taki krok udowodnił że się czegoś boi. Moim zdaniem ten człowiek już dawno powinien odejść. Pod jego rządami Radzyń stał się zapyziałym miasteczkiem. Popatrzmy na okoliczne miasta - Łuków czy Międzyrzec Podlaski. Są to aglomeracje bardziej rozwinięte, podchodzące bardziej pod stolicę a nie prowincję. To że w Radzyniu powstała policja, buduje się sąd to nie jest żadna zasługa Burmistrza a jego, i tutaj cytat z \"Radzynia\", \"Psi obowiązek\". Ktoś kto choć raz był na Sesji Rady Miasta, wie jaki stosunek do innych ludzi ma Kowalczyk, wrzeszczy, wyzywa itp. A kulub który reprezentuje moim zdaniem jest g... warty - to oni nie mają swojego zdania, tylko przeczytają jak im coś się podrzuci. Nie wychodzą z żadną inicjatywą nawet słowem się nie odezwą (przykład pani Grzesiak czy Szram). Zresztą szkoda psuć sobie nerwów i gadać.
 
 
#9 Nieobiektywna cz.2ms 2009-03-12 15:29
Jak można pisać o nieobiektywności strony, kiedy to właśnie tutaj- NA 1 STRONIE- można pobrać i przeczytać gazetę "RADZYŃ" i odpowiedź burmistrza. Gdzie jeszcze w Radzyniu jest taka możliwość?? Przy każdej okazji piszę: Piszcie na stronie o wszystkim, jestem otwarty na wszelkie formy współpracy- czemu nikt nie chwali się sukcesami?? Jakoś o nich cicho... Czemu nie ma zapowiedzi imprez organizowanych przez tych "niby" przeze mnie uciskanych na stronie?? Są komentarze, mail kontaktowy... czego jeszcze więcej trzeba?
 
 
#10 Nieobiektywna?? cz.3ms 2009-03-12 15:35
Przecież to właśnie na tej stronie nie cenzuruje się tekstów (oprócz słów ogólnie uznawanych za obraźliwe), nie usuwa się niepochlebnych komentarzy- gdzie tak jeszcze jest? A to że staram się utrzymać jakiś poziom rozmowy i nie dopuścić do obrzucania się obelgami, to chyba raczej dobrze- jest już jedno forum radzyńskie, gdzie można się opluwać- chyba jedno wystarczy...
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.