Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 marca 2017 imieniny: Feliksa, Pelagii | 2001 - Upadek stacji kosmicznej „Mir”

Już niedługo

JAZZ VIOLIN Aleksandra Kutrzepa Quartet, g.20 image
JAZZ VIOLIN Aleksandra Kutrzepa Quartet, g.20, 24.03.2017, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Pomóż im!

Ósmy Kolor Tęczy
Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Reklama

Radzyń Podlaski. Zadał dwa ciosy nożem własnemu koledze

Michał Maliszewski   
środa, 21 grudnia 2016 11:00

Doprowadzenie sprawcySąd aresztował na trzy miesiące 39-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u swojego znajomego.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę wieczorem, na jednym z osiedli w Radzyniu Podlaskim. Jak ustalili policjanci, 39-letni mężczyzna spożywając alkohol ze swoim znajomym, zadał mu dwa ciosy nożem. Po tym wyszedł z mieszkania i o wszystkim opowiedział sąsiadowi. Ten na miejsce wezwał Policję.

Pokrzywdzony w zdarzeniu 36-latek, z obrażeniami ciała trafił  do szpitala, natomiast 39-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. W chwili zatrzymania był pijany. Badanie wykazało 1,9 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna już usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

Wczoraj sąd na wniosek radzyńskiej komendy i prokuratury zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze  

 
+20 #1 psychomichał24 2016-12-21 14:22
za[pewne niestabilny emocjonalnie do tego alkohol = biegły psychiatra stwierdzi że był nie poczytalny w chwili popełnienia czynu i wsadzi go do szpitala psychiatrycznego na oddział zamknięty w celu leczenia, wątpię żeby wylądował w pace na te 10 lat...
 
 
+3 #2 RE: Radzyń Podlaski. Zadał dwa ciosy nożem własnemu koledzeOoo jak boli. 2016-12-21 19:09
Oczywiście, że nie pójdzie siedzieć na 10 lat. Za taki czyn GROZI DO 10 LAT a na to ile taki ktoś dostaje wpływa wiele czynników, np. czy był wcześniej karany za podobne przestępstwa, jak w ogóle wyglądała sytuacja, czy było to zrobione z premedytacją etc. Przecież to logiczne. Ja bym się zastanawiał czy w dadzą go do szpitala zamkniętego. Wątpię.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.