Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 października 2017 imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego | 2011 - zmarł ks. kan. Zbigniew Chaber, wieloletni proboszcz parafii św. Trójcy

Już niedługo

Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat image
Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat, 04.11.2017, 15:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Radzyń Podlaski. Zadał dwa ciosy nożem własnemu koledze

Michał Maliszewski   
środa, 21 grudnia 2016 12:00

Doprowadzenie sprawcySąd aresztował na trzy miesiące 39-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u swojego znajomego.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę wieczorem, na jednym z osiedli w Radzyniu Podlaskim. Jak ustalili policjanci, 39-letni mężczyzna spożywając alkohol ze swoim znajomym, zadał mu dwa ciosy nożem. Po tym wyszedł z mieszkania i o wszystkim opowiedział sąsiadowi. Ten na miejsce wezwał Policję.

Pokrzywdzony w zdarzeniu 36-latek, z obrażeniami ciała trafił  do szpitala, natomiast 39-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. W chwili zatrzymania był pijany. Badanie wykazało 1,9 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna już usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

Wczoraj sąd na wniosek radzyńskiej komendy i prokuratury zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze  

 
+20 #1 psychomichał24 2016-12-21 15:22
za[pewne niestabilny emocjonalnie do tego alkohol = biegły psychiatra stwierdzi że był nie poczytalny w chwili popełnienia czynu i wsadzi go do szpitala psychiatrycznego na oddział zamknięty w celu leczenia, wątpię żeby wylądował w pace na te 10 lat...
 
 
+3 #2 RE: Radzyń Podlaski. Zadał dwa ciosy nożem własnemu koledzeOoo jak boli. 2016-12-21 20:09
Oczywiście, że nie pójdzie siedzieć na 10 lat. Za taki czyn GROZI DO 10 LAT a na to ile taki ktoś dostaje wpływa wiele czynników, np. czy był wcześniej karany za podobne przestępstwa, jak w ogóle wyglądała sytuacja, czy było to zrobione z premedytacją etc. Przecież to logiczne. Ja bym się zastanawiał czy w dadzą go do szpitala zamkniętego. Wątpię.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.