Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 listopada 2025 imieniny: Olgierd, Karol

Już niedługo


"Damy i Huzary" A. Fredry | Teatr Sztampa Wrocław, 23.11.2025, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Bezwola. Wypadek z udziałem cyklistki

Barbara Salczyńska-Pyrchla   
wtorek, 03 stycznia 2017 13:01

Na miejscu zdarzeniaWczoraj, 2 stycznia br. około godz. 16:45 w miejscowości Bezwola, na drodze krajowej K-63 kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter, na prostym odcinku drogi, najechał na jadącą w tym samym kierunku 47-letnią rowerzystkę.

Autem kierował 23-letni mieszkaniec powiatu radomskiego. W chwili zdarzenia kierujący pojazdem był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem, natomiast kierująca rowerem znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Tu urządzenie wykazało 0,8 promila alkoholu w jej organizmie. W wyniku wypadku cyklistka doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominają również, że rowerzyści i piesi to niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Jest to grupa najbardziej narażona na udział i tragiczne konsekwencje wypadków drogowych.

 

Komentarze  

 
#1 No nie!gustaw75 2017-01-04 16:30
A ja się pytam! Gdzie w tym czasie byli jej rodzice?!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Pilna pomoc finansowa
Pilna pomoc finansowa
poniedziałek, 03 listopada 2025
noimage
Oddam za darmo
poniedziałek, 03 listopada 2025
Waga zbożowa dziesiÄtna 2szt
Waga zbożowa dziesiętna 2szt
piątek, 31 października 2025