Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 czerwca 2023 imieniny: Marianny, Erazma

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Korek, stłuczki, nerwy - środa w Radzyniu

Mariusz Szczygieł   
środa, 10 czerwca 2009 18:36

Uczestnik kolizji{xtypo_dropcap}B{/xtypo_dropcap}ardzo rzadko piszemy na łamach naszej strony o nieszczęśliwych zdarzeniach z udziałem kierowców. Dziś artykuł ku przestrodze.

Byliśmy dzisiaj naocznymi świadkami wydarzenia, jakie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Bohaterów. Kierujący samochodem audi, wyjeżdżając z ulicy Kościuszki, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd tej samej marki. Jak zwykle, o wszystkim decydowały sekundy.

Smaku całemu zdarzeniu dodaje fakt, o którym bardzo często wspominamy- nie stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu, tj. znaków drogowych. Na ulicy Kościuszki ustawiono bowiem znak A-7 ostrzegający o skrzyżowaniu, na którym musimy ustąpić pierwszeństwa przejazdu. Ponadto kierowcy musieli dzisiaj zachować szczególną ostrożność w tym miejscu, ponieważ prowadzono tu prace związane z budową ulicy Konstytucji 3-go Maja (w kolizji uczestniczyła także ładowarka firmy PDM, na którą został zepchnięty pojazd poszkodowanej).

Dzisiaj zabrakło ostrożności i wyobraźni, a dłużej trwa opisywanie zdarzenia niż jego przebieg...

10 sekund po kolizji Uczestnicy zdarzenia Pojazd sprawcy kolizji Samochód poszkodowanej

 

{xtypo_dropcap}W{/xtypo_dropcap} każdą środę Radzyń zamienia się w tętniące życiem i zatłoczone miasteczko. Nie ma się czemu dziwić- mamy przecież największy targ po tej stronie Wisły (jak powiedział nam jeden ze sprzedających na naszym rynku). Sprzedający i kupujący spotykają się w jednym miejscu. Jeden fakt niestety razi... Każdy myśli jedynie o sobie- mowa tu oczywiście o samochodach, których z dnia na dzień przybywa na naszych drogach. Radzyniacy nauczyli się już, że w środy należy omijać okolice targowiska. Ulica Bohaterów, Pomiarowa, Kościuszki- to miejsca gdzie nie da się w środę normalnie poruszać...

Popatrzcie sami....

Środa w Radzyniu - ulica Bohaterów

 

Komentarze  

 
#1 radzyniacy.blogspot.comRadzyniak 2009-06-12 18:10
Właśnie tak jeżdżą cwaniacy którzy nie myslą głową tylko czymś innym .Stawianie samochodu gdzie popadnie i jak popadnie nie licząc się z innymi . Pomyśl jaka będzie twoja reakcja jak tobie tak zastawią. Policja powinna karać mandatami za nieprawidłowe parkowanie .
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.