Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

GROT 5/2012

Mariusz Szczygieł   
niedziela, 24 czerwca 2012 11:31

GROT-1205

Nowy, odmieniony numer GROT-a przed Wami.

Czarna okładka i złote litery tutułu sugerują specjalny charakter najnowszego wydania, co wiąże się z 50-leciem domu kultury w naszym mieście. Jubileusz jest tematem wiodącym, który przewija się przez cały magazyn. Czytając GROT-a warto zwrócić szczególną uwagę na wywiad z Janem Kondrakiem i jego spojrzenie na kulturę oraz Radzyń. Wiele miejsca poświęcono tegorocznemu "Rockowisku" i występowi gwiazdy rocka Fabrizio Leo. Nie zabrakło oczywiście informacji bieżących (sesja rady miasta, wypowiedzi burmistrza) oraz artykułów, do których przyzwyczaił nas już Arek Kulpa (Sarmackie rozmaitości, fałszerze obrazów). 

Papierowe wydanie najprawdopodobniej znajdziecie już jutro w radzyńskich sklepach. Obejrzyjcie, przeczytajcie, oceńcie - naczelny Piotr Matysiak jest bardzo ciekawy, jak podoba się Wam najnowszy numer. Czeka na Wasze komentarze.

 

Komentarze  

 
#1 Wyrzucanie pieniędzy podatników w błotowidz 2012-06-24 15:08
Moim zdaniem Grot to wyrzucanie pieniędzy podatników w błoto - w gazecie funkcjonują prawie cztery etaty a ukazuje się tylko jeden numer na dwa miesiące. W dodatku część tekstów przedrukowanych jest z iledzisiaj. Nie dość, że jest to tuba Burmistrza (z nieudolnymi tłumaczeniami w sprawie kontroli NIK) to jeszcze i byłego Posła z Czemiernik. Żenada!!!
 
 
#2 Do widzagal 2012-06-24 19:06
A Ty czyją jesteś TUBĄ? Czy też CYMBAŁEM brzmiącym?
 
 
#3 RE: GROT 5/2012widz 2012-06-24 20:56
Jestem mieszkańcem Radzynia, którego nie obchodzą żadne rozgrywki polityczne. Patrzę przez pryzmat swojego portfela i widzę, że tak jak w przypadku kontroli NIK, tak w przypadku Grota rządzący bawią się naszym kosztem. Co do tuby, to uważam, że w naszym mieście dzieje się o wiele więcej ciekawszych rzeczy niż np. Święto Ludowe. Była parada baśniowa, święto rodziny a o tym w Grocie nie ma ani słowa!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.