Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 listopada 2017 imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Jak wytrwać na diecie?

REKLAMA   
poniedziałek, 06 lutego 2017 08:00

Jak wytrwać na diecie?Jeśli utrzymanie diety nie idzie Ci najlepiej, tracisz szybko zapał i się zniechęcasz – nie obwiniaj siebie.

Prawdopodobnie wybrana metoda lub środki do osiągnięcia celu były niewłaściwe. Co więc zrobić, by wytrwać w swoich postanowieniach? Poradź się specjalisty!

Odchudzanie nie znaczy głodzenie

Często dieta jest kojarzona z wielkimi wyrzeczeniami i restrykcjami. Pacjenci, którzy zgłaszają się do Centrów Dietetycznych Naturhouse, często próbowali już wielu sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów i modnych diet. Jednak ciągłe uczucie głodu i niesmaczne posiłki skutecznie ich zniechęcały do trzymania się swoich postanowień. Więc nie tędy droga! – komentuje Beata Prusińska, dietetyk Naturhouse. Prawidłowo zbilansowany jadłospis powinien zaspokajać głód i być smaczny. Pełnowartościowe posiłki powinny dostarczać naszemu organizmowi różnorodnych składników odżywczych niezbędnych do właściwego funkcjonowania, minerałów i witamin, jednocześnie powinny być łatwe w przygotowaniu.

Zmiana sposobu odżywiania nie powinna być tylko chwilowym zrywem i krótkotrwałym działaniem. Aby osiągnąć i utrzymać trwałe rezultaty, musi stać się częścią życia.

Angażuj!

Angażuj
Zmianę zacznij od siebie, ale pamiętaj, żeby w proces zaangażować członków rodziny. Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich, a satysfakcja będzie podwójna! Inspiruj, planuj, organizuj, a realizacją podziel się z domownikami. Planujcie wspólnie zakupy, przygotowujcie posiłki – będą to elementy edukujące Twoje dzieci i zakorzeniające w nich dobre nawyki.
Poradź się specjalisty
Stosowanie diety ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Warto więc o dobór odpowiedniego sposobu żywienia zwrócić się do dietetyka. Ekspert pomoże założyć realny cel, dobrać właściwie zbilansowaną dietę do Twojego trybu życia i przebytych chorób, wskaże smaczne rozwiązania, a przede wszystkim nie pozwoli, aby nowy sposób żywienia był dla Ciebie uciążliwy.
Po osiągnięciu zamierzonego celu dietetyk poprowadzi Cię przez etap stabilizacji wagi, dzięki czemu nie dopadnie Cię efekt jo-jo a efekty kuracji będą stałe.
Metoda Naturhouse to prosty i przyjemny sposób na uzyskanie smukłej sylwetki.
Nie zwlekaj! Już dzisiaj warto pomyśleć o oczyszczeniu organizmu przed wiosną i podjąć wyzwanie aby latem cieszyć się smukłą sylwetką.
Zadbaj o swoje zdrowie i rozpocznij kurację od bezpłatnej konsultacji!

 

Centrum Dietetyczne NaturhouseCentrum Dietetyczne Naturhouse
Radzyń Podlaski ul. Dąbrowskiego 24
tel.: 570 057 206
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.