Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 listopada 2017 imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

W Radzyniu Podlaskim do końca lutego profesjonalnie i bez kolejek zbadasz wzrok!

REKLAMA   
piątek, 03 lutego 2017 08:00

OxysWarta zauważenia jest Lubelska Akcja Bezpłatnych Badań Wzroku w salonie Okularium, który do końca lutego przeprowadza bezpłatne badania wzroku. Aby zapisać się na takie badanie wystarczy odwiedzić salon Okularium w naszym mieście lub umówić się telefonicznie.

Profesjonalnie wyposażony gabinet optometryczny, jaki znajdziecie w Okularium, pozwala na sprawne, wygodne i dokładne zdiagnozowanie wady wzroku wraz z przepisaniem najlepszej korekcji okularowej. Badanie jest przeprowadzane przez optometerystów, czyli ekspertów z zakresu korekcji wad wzroku.

Takie badanie jest bardzo ważnym elementem dbania o nasze zdrowie. Specjaliści cały czas przypominają, że każdy powinien minimum raz na 2 lata sprawdzić swój wzrok, natomiast osoby po 40 roku życia powinni się badać raz w roku. Związane jest to z faktem korzystania z dwóch par okularów, jednej do chodzenia, drugiej do czytania.

Właśnie dla takich klientów Okularium przygotowało specjalną ofertę. Potrzebujesz dwóch par okularów, jednych do chodzenia, a drugich do czytania, i martwi Cię tak duży wydatek? W Okularium możesz zrobic jedną parę okularów, w których będzie dobrze widzieć na każdą odległość i to w najniższej cenie w mieście. Mowa oczywiście o szkłach progresywne – teraz w super cenie od 299 zł z parę! O wszystkich szczegółach poinformuje Cię sprzedawca.

Nasze oczy są szczególnie delikatne i podatne na różnego rodzaju bodźce. Właśnie dlatego należy o nie dbać. Zbyt częste wytężanie wzroku prowadzi do zmęczenia oczu, łzawienia, czy nawet zaburzeń widzenia. Warto zatem mieć pod kontrolą ostrość widzenia, co wiąże się z badaniami wzroku. Większość z nas odwiedza specjalistę, dopiero kiedy dozna jakiegokolwiek rodzaju niedogodności, co jest bardzo dużym błędem.

Pierwszym krokiem do poprawy naszego widzenia jest zbadanie własnego wzroku. Lekceważymy kłopoty z wadami refrakcji, takimi jak krótkowzroczność, bliskowzroczność czy astygmatyzm. Mamy awersję do noszenia okularów, mimo że to modny dodatek do naszego wizerunku. Nie odwiedzamy profesjonalnych salonów optycznych, ponieważ ciągle wymawiamy się brakiem czasu i pieniędzy.

Najnowsza kolekcja marki OXYS, która jest w salonach od początku stycznia, oferuje zarówno okulary klasyczne i eleganckie, jak także kolorowe i ekstrawaganckie dla użytkowników bardziej odważnych. Bez względu na wiek i styl, każdy znajdzie coś dla siebie. W Okularium znajdziesz kolekcję opraw okularowych zawsze dopasowaną do aktualnych trendów, także z nakładkami polaryzacyjnymi oraz ciekawe rozwiązania dla najmłodszych, pełne kolorowych motywów.

W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

Salon Optyczny Okularium

ul. Ostrowiecka 3

21-300 Radzyń Podlaski

tel. 83 352 02 81