Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 listopada 2020 imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mini festyn ROKiR i RSM

Katarzyna Wodowska   
sobota, 06 sierpnia 2011 21:02

Mini festyn ROKiR na osiedlu RSM

Mini festyn dla najmłodszych zorganizował Radzyński Ośrodek Kultury i Rekreacji przy współudziale Radzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Przygotowano mnóstwo konkurencji sportowych i zabaw. W imprezie wzięła też udział młodzież, która przyjechała do Radzynia z partnerskiego miasta Egyek.

Kilkugodzinna impreza obfitowała w atrakcje. Dzieci konkurowały w przeciąganiu liny, kręglach, wyścigu w workach czy w rzucie beretem. Radości było co niemiara a potęgowały ją nagrody. Trochę trudności sprawił quiz wiedzy o Radzyniu, ale ostatecznie dzieciaki poradziły sobie i z tym zadaniem. Dużą popularnością cieszył się konkurs śpiewu oraz na najpiękniejszy rysunek kredą. Gośćmi specjalnymi a także czynnymi uczestnikami gier była grupa młodzieży z Węgier, która od tygodnia wizytuje nasze miasto. Mimo bariery językowej dzieci bez problemu zintegrowały się przez wspólną zabawę.

Festyn z pewnością można zaliczyć do udanych. – W tym roku zorganizowaliśmy taką imprezę po raz pierwszy, ale nie ostatni. Podobną planujemy w drugiej połowie sierpnia. Dokładna data będzie zależna od warunków atmosferycznych. Najprawdopodobniej odbędzie się na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej DOM – poinformował Zbigniew Wojtaś dyrektor ROKiR.

 

{morfeo 914}{morfeo 915}{morfeo 916}{morfeo 917}

 

Komentarze  

 
#1 Pomalowane ogrodzeniekaga 2011-08-08 08:13
Festyn jak najbardziej udany, ale kto maluje ogrodzenie i robi festyn w jednym czasie? Ciekawe ile dzieciaków ma ubranie w farbie. I ilu rodziców jest wkurzonych, bo ja jestem.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.