Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 grudnia 2020 imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radio Lublin i iledzisiaj.pl wspólnie przed Pałacem Potockich

Mariusz Szczygieł   
piątek, 05 sierpnia 2011 12:40

Apetyt na radio w Radzyniu PodlaskimZapraszamy Was jutro na niecodzienne spotkanie.

Punktualnie o godz. 12.oo przed radzyńskim pałacem rozpocznie się audycja Radia Lublin, pt. "Apetyt na radio w Radzyniu Podlaskim". Reporterzy lubelskiej rozgłośni będą rozmawiać przez 3 godziny o naszym powiecie, Radzyńskiej Krainie Serdeczności i największej w Radzyniu firmie - o Spomleku. Zobaczycie oczywiście wóz transmisyjny radia, spróbujecie serów produkowanych w naszej mleczarni, będziecie mieli okazję spotkać się z głównym serowarem, być może wygracie jedną z nagród w konkursie radiowym oraz...

Razem z Radiem Lublin będziemy jutro przed Pałacem Potockich. Będziecie mieli jutro okazję zobaczyć, jak tworzy się artykuły na naszej stronie. Być może nawet stworzycie je sami :) Pokażemy oczywiście co dzieje się przed pałacem, z kim rozmawiają radiowcy oraz pokażemy Was :) Rozdamy też nasze kubki. 

Przyjdzcie do nas jutro przed Pałac Potockich. Jeśli nie będziecie mogli, koniecznie włączcie Radio Lublin (w samo południe) lub wejdźcie na naszą stronę. U nas również będziecie mogli posłuchać audycji z Radzynia o Radzyniu. Zapraszamy!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.