Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 czerwca 2026 imieniny: Danuty, Jana | 1923 - ksiądz prałat Tadeusz Osiński wyświęcił byłą cerkiew prawosławną na kościół katolicki. Świątynia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa stała w miejscu obecnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 1

Świerżowisko 2011

Katarzyna Wodowska   
wtorek, 02 sierpnia 2011 00:02

swierzowisko2011

19 zespołów śpiewaczych z terenu całego powiatu zaprezentowało się podczas niedzielnego (31 lipca) „Świerżowiska".

Tegoroczne spotkanie było już dziewiątą edycją tej cyklicznej imprezy.

{morfeo 897}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.