Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 lipca 2024 imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin

Startuje program grantowy Działaj Lokalnie w powiecie radzyńskim

Anna Małoszewska   
sobota, 29 czerwca 2024 09:00

Działaj Lokalnie!Działaj Lokalnie na terenie powiatu radzyńskiego czas zacząć!

Nabór wniosków potrwa do 15 lipca. Można zdobyć do 6 000 złotych na działania w waszych społecznościach i sąsiedztwach. Piknik rodzinny, koncert z poczęstunkiem, nowe boisko do siatkówkowi plażowej, warsztaty taneczne czy kino plenerowe? To wszystko oraz wiele innych pomysłów możecie zrealizować z grantu Działaj Lokalnie sfinansowanego w konkursie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.

- Dotychczasowe edycje konkursu cieszyły się dużym zainteresowaniem, z ogromną radością informuję o otwarciu naboru - ogłasza Natalia Granoszewska, tegoroczna koordynatorka projektu. - Zapraszam do kontaktu pod numerem 661-818-134, chętnie udzielę informacji i wspomogę w procesie składania wniosku. - dodaje.

Celem działań zgłaszanych do dofinansowania jest służba lokalnej społeczności, otwartość i minimum 3 miesiące trwania, pomiędzy lipcem a grudniem 2024 roku. Wnioski mogą składać organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu całego powiatu radzyńskiego. Wnioski konkursowe oceni komisja grantowa, tradycyjnie powoływana z przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli mediów i gmin.

Serdecznie zapraszamy do założenia konta w GeneratorSpołeczny.pl gdzie możecie zapoznać się z regulaminem i złożyć wniosek. Regulamin ze wszystkimi szczegółami znajduje się też tutaj: Weź go sobie stąd :)

Co udało się zrobić?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Kierowca Busa Europa FLASH
piątek, 05 lipca 2024
noimage
DJ FX
czwartek, 11 lipca 2024