Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 lipca 2024 imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin

Potrzebujesz porady prawnej?

Marta Sawicka   
poniedziałek, 01 lipca 2024 06:00

Dzień KancelariiSerdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Kancelarii Radcowskich, który odbędzie się 6 lipca 2024 r. z okazji obchodów Dnia Radcy Prawnego.

To wyjątkowe wydarzenie jest społeczną inicjatywą Krajowej Izby Radców Prawnych, mającą na celu edukację prawną oraz zwiększanie świadomości i rozpoznawalności zawodu Radcy Prawnego. W Dniu Otwartym, kancelarie radcowskie biorące udział w projekcie, będą udzielać informacji prawnych, w tym o zawodzie radcy prawnego oraz odpowiadać na pytania zainteresowanych. Inicjatywa obejmuje całą Polskę.

W Radzyniu Podlaskim do projektu przystąpiła Kancelaria Radcy Prawnego dr Marty Sawickiej, mająca siedzibę w Radzyniu przy ul. K.S. Wyszyńskiego 7 B lok. 1 (obok sądu).

Kancelaria w dniu 6 lipca (sobota) otwarta będzie w godzinach 9:00 -13:00, przy czym rekomenduje się wcześniejszy kontakt telefoniczny (tel.  607-857-849) lub mailowy ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )  celem uniknięcia kolejki :) serdecznie zapraszamy!

Dlaczego warto przyjść?

  • Dostęp do ekspertów: Konsultacje prawne z radcami prawnymi, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości prawne.
  • Wiedza, która się przyda: Zdobądź praktyczną wiedzę na temat swoich praw i obowiązków. Nasze porady mogą pomóc Ci w przyszłych decyzjach prawnych.
  • Wsparcie społeczności: Zobacz z bliska pracę radców oraz ich zaangażowanie w pomoc społeczności.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Piasty do osi b. mocne.
Piasty do osi b. mocne.
wtorek, 02 lipca 2024
noimage
Altanka
wtorek, 02 lipca 2024