Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 5 marca 2021 imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii

Ty też możesz zostać MotoMikołajem!

Karol Niewęgłowski   
wtorek, 01 grudnia 2020 11:09

Zostań Mikołajem! Dorzuć się!Wzorem ubiegłego roku, Radzyńskie Grupy Motocyklowe BIKERS RADZYŃ oraz MŁODZI GNIEWNI zachęcają wszystkich chętnych do przyłączenia się do akcji MOTOMIKOŁAJKI 2020.

W niedzielę 6 grudnia na parkingu przy sklepie LIDL od godziny 10.00 do 11.00 zostanie ustawiony mikołajowy samochód, do którego będzie można przynieść: słodycze, zabawki, maskotki, artykuły szkolne typu: kredki, flamastry, bloki, kolorowanki, książeczki i inne.

Zebrane rzeczy motocyklowi Mikołajowie jeszcze w ten sam dzień przekażą dzieciom z Domu Dziecka przy ulicy Zielonej oraz Traugutta.

Z informacji jakie otrzymują organizatorzy wynika, że nie każdy będzie mógł pojawić się osobiście w wyznaczonym dniu. Wychodząc naprzeciw prośbom, oprócz fizycznej zbiórki, jest możliwość przekazania pieniążków na potrzeby dzieciaków. Za zebrane pieniądze motocykliści zakupią potrzebne materiały bądź jeśli będzie ich większa ilość, przekażą szefom placówek, aby sami zakupili najpotrzebniejsze według nich artykuły.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/bewb5y

Za okazaną pomoc DZIĘKUJEMY.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.