Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 lutego 2020 imieniny: Anastazji, Gabriela, Honoryny

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Anna Ilczuk wyróżniona za działania i zasługi na rynku pracy!

Michał Maliszewski   
czwartek, 30 maja 2019 06:00

Dyrektor PUP Anna Ilczuk wyróżniona24 kwietnia 2019 roku w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbyła się zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie regionalna konferencja poświęcona Setnej Rocznicy powstania Publicznych Służb Zatrudnienia.

W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy wojewódzkich i powiatowych urzędów pracy województwa Małopolskiego, Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Podkarpackiego. Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim reprezentowała dyrektor Anna Ilczuk. Regionalne spotkanie poświęcone było tematyce obecności osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Podczas konferencji Sekretarz Stanu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed wręczył odznaki PRIMUS IN AGENDO – wyróżnienie przyznawane za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej albo rodziny. Odznaka ta trafiła również do Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Radzyniu Podlaskim Anny Ilczuk.

Gratulujemy!

190528-pup-1190528-pup-2190528-pup-3190528-pup-4190528-pup-5

 

Komentarze  

 
#1 RE: Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Anna Ilczuk wyróżniona za działania i zasługi na rynku pracy!toten 2019-05-31 21:53
Gratulujemy nagrody.

Czy rozdawano również nagrody za przyzwolenie na bezpodstawne skracanie staży oraz brak oferty pracy po jego ukończeniu w słynnym koncernie, łamiąc podstawy prawne dotyczące staży Powiatowego Urzędu Pracy?
Gratulujemy nagrody.
 
 
#2 chyba przesadaGeotechnik 2019-05-31 22:17
Urzędnicy tutejszego Urzędu Pracy są niekompetentni w kontaktach z bezrobotnymi szukającymi pracy. Nie informują ich w sposób zrozumiały jakie szkolenia mogą odbyć ze wsparciem Urzędu, na jakich zasadach i jakie wymogi muszą spełnić aby móc uzyskać takie wsparcie. Po wizycie w Urzędzie (jako pracodawca) mam niemiłe wrażenie, że istnieją inne (nieformalne) kryteria decydujące o wsparciu bezrobotnego w zdobywaniu lub podwyższaniu kwalifikacji.
Gratuluję dobrego samopoczucia.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.