Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 maja 2019 imieniny: Joanny, Zuzanny

Już niedługo

Koncert Riffertone (pop, jazz, r&b) PRZEKŁADAMY na 7.09 image
Koncert Riffertone (pop, jazz, r&b) PRZEKŁADAMY na 7.09, 25.05.2019, 20:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Wohyń. Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przyczyną zderzenia

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
niedziela, 07 maja 2017 21:05

Na miejscu zdarzeniaDo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miniony piątek około godz. 16:25 w miejscowości Wohyń.

Jak ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki, kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo 20-letni mieszkaniec gm. Milanów na skrzyżowaniu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. Doszło do zderzenia z samochodem osobowym marki Land Rover, którym kierował 50-letni mieszkaniec gm. Wohyń. W wyniku zderzenia się pojazdów tor jazdy Land Rover został zmieniony, czego następstwem był uderzenie w znajdujący się na pobliskim parkingu pojazd marki Audi.

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów potwierdziło, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Do radzyńskiego szpitala trafił kierujący Land Roverem, który po udzieleniu niezbędnej pomocy medycznej opuścił placówkę służby zdrowia.

Funkcjonariusze 20-latkowi zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.