Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 9 lutego 2023 imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
środa, 09 listopada 2022 06:00

Uszkodzony opelDo poważnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na skrzyżowaniu DK 19 i ulicy Międzyrzeckiej w Radzyniu Podlaskim.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki, kierujący samochodem osobowym marki Opel Zafira, 31-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego wykonując na skrzyżowaniu manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Saabem, który poruszał się w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego. Tym pojazdem kierował 43-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, który podróżował wraz z pasażerem.

W wyniku zderzenia do szpitala trafiły trzy osoby. Kierujący byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości. W miejscu wypadku przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu. Mundurowi w miejscu zdarzenia wprowadzili ruch wahadłowy.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

Uszkodzony saab

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.