Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 czerwca 2024 imieniny: Bogny, Florentyny

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

30-latek potrącił rowerzystkę

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 30 sierpnia 2022 17:00

IVECORadzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło kilka minut po godzinie 9:00 na prostym odcinku drogi w miejscowości Zbulitów Duży. 

Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wypadku drogowego wynika, że kierujący samochodem marki Iveco, 30-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, potrącił 60-letnią rowerzystkę. Jednośladem kierowała mieszkanka Radzynia Podlaskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że rowerzystka jak również kierujący Iveco poruszali się tym samym kierunku. Najprawdopodobniej 30-latek nie zauważył cyklistki i w trakcie manewru wyprzedzania doszło do jej potrącenia.

Kierowca Iveco był trzeźwy, co potwierdziło wykonane przez policjantów badanie stanu trzeźwości, natomiast od 60-latki została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości. W wyniku zderzenia kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego najbardziej narażona na dotkliwe skutki zdarzeń drogowych.

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - https://iledzisiaj.pl/images/stories/220830-zbulitow

 

Komentarze  

 
#1 Rondoradzyniak0000001 2022-08-31 15:57
Ciekawe jakie premie dostaną PUK-owcy
za terminowe oddanie ronda.
 
 
#2 RE: 30-latek potrącił rowerzystkęKamx 2022-08-31 16:52
Chodzili z rękami w kieszeniach zamiast robić a jutro 1 września i rondo rozkopane. Ciekawe co ludzie powiedzą jadąc z dzieciakami na rozpoczęcie roku szkolnego. Ale tak samo nikt nie poniesie odpowiedzialności jak za słynną wycinkę drzew na rynku.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.