Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 5 czerwca 2023 imieniny: Bonifacego, Walerii

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Skręcił wprost pod koła busa

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 01 września 2022 17:00

Skręcił wprost pod koła busaZ obrażeniami ciała do szpitala trafił 73 letni rowerzysta, który chcąc skręcić w lewo wjechał wprost pod koła busa. 

Do wypadku doszło wczoraj kilka minut przed godziną 14:00 w miejscowości Wohyń na ulic Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący rowerem, 73-letni mieszkaniec gminy Wohyń doprowadził do zderzenia z samochodem marki Renault Trafic, którym kierował 22-latek, mieszkaniec powiatu bialskiego. Najprawdopodobniej przyczyną zderzenia był nieprawidłowo wykonany manewr skrętu przez 73-latka, który skręcił wprost pod koło busa.

Cyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący renault był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone badanie stanu trzeźwości natomiast od mężczyzny kierującego jednośladem został pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości.

Wyjaśniajmy wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

Skręcił wprost pod koła busa

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

WÄdka karpiowa+koÅowrotek
Wędka karpiowa+kołowrotek
sobota, 03 czerwca 2023
noimage
VW CRAFTER
sobota, 03 czerwca 2023
noimage
WYPRZEDAŻ ORZECHÓW WŁOSKICH
środa, 31 maja 2023