Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 grudnia 2022 imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Był poszukiwany i przewoził narkotyki

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
środa, 08 grudnia 2021 06:00

Poszukiwany, zatrzymanyZa posiadanie znacznych ilości narkotyków i kierowanie samochodem pod ich działaniem odpowie 29-latek z Radzynia Podlaskiego. Okazało się też, że jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemieckie organy ścigania za kradzieże samochodów. 29-latek został tymczasowo aresztowany.

W nocy z niedzieli na poniedziałek na terenie Radzynia Podlaskiego policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli na jednej z ulic miasta samochód marki Renault Laguna, którego kierujący poruszał się z nadmierną prędkością. Mundurowi postanowili sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania i zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. W trakcie prowadzonych czynności siedzący za kierownicą 29-latek zachowywał się bardzo nerwowo, a z wnętrza samochodu wydobywał się charakterystyczny zapach środków odurzających.

Policjanci ujawnili przy nim niemal 30 porcji dilerskich amfetaminy, a w samochodzie ponad 800 "działek" marihuany.

Po sprawdzeniu 29-latka w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania za kradzieże samochodów na terenie Niemiec. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj został doprowadzony do sądu, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Marihuana

 

Komentarze  

 
#1 PersonaBycy 2021-12-11 04:04
W Radzyniu takie persony. Przed 2000 rokiem to w Radzyniu nikt nie widział żądnego zielska czy tabletek. Wszyscy chodzili pod butapren do pana TukTuka (tak go nazwę) a potem setki jak nie tysiące woreczków znajdowano w parku koło parkanu itd. Jechało klejem w mieście i w salonie gier u pana M gdzie ci panowie często przychodzili.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.