Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 września 2022 imieniny: Zofii, Honoriusza | DZIEŃ CHŁOPAKA

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Bracia odpowiedzą za rozbój

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
środa, 17 listopada 2021 07:00

Jeden z braciDo tymczasowego aresztu na 3 miesiące trafili dwaj bracia w wieku 18 i 25-lat. Podejrzani są o dokonanie rozboju na swoim sąsiedzie. 

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na terenie jednej z miejscowości w gminie Ulan-Majorat. Policjanci radzyńskiej jednostki otrzymali zgłoszenie, że dwaj mężczyźni włamali się do domu 58-latka, a następnie go pobili. Mężczyźni zabrali butelkę wódki, paczkę papierosów i 20 złotych, a następnie uciekli z miejsca.

Mundurowi w tej sprawie zatrzymali dwóch braci w wieku 18 i 25-latka z gminy Ulan-Majorat, którzy trafili do policyjnego aresztu. Obaj byli pijani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie im zarzutu rozboju.

15 listopada br. decyzją Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim obaj zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Z ustaleń mundurowych wynika, że 18 i 25-latek bili i kopali po całym ciele 58-letniego sąsiada, a straszy z nich dodatkową podduszał pokrzywdzonego.

Zgodnie z kodeksem karnym rozbój to przestępstwo, za które grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Drugi z braci

 

Komentarze  

 
#1 pocieszni :Dfoxx 2021-11-18 14:10
za butelkę paczkę fajek i 2 dychy :D
 
 
#2 KOPANIE rowow przez 10 latBycy 2021-12-11 06:18
będą budować drogi w okolicy, do PUDLA na 10 lat za rozbój i do pracy do kopania rowów po 9 godz. dziennie. Szybko się gagatki wylecza z cwaniactwa.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.