Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 czerwca 2024 imieniny: Alicji, Alojzego | 1983 - władze komunistyczne wydały pozwolenie na budowę kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Już niedługo

Polsko-ukraiński piknik rodzinny image
Polsko-ukraiński piknik rodzinny, 23.06.2024, 15:00
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Kierował pod wpływem alkoholu i uciekł z miejsca kolizji

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 17 sierpnia 2021 09:00

Samochód zatrzymanegoW ubiegłą niedzielę tuż po godzinie 20:00 w miejscowości Branica Radzyńska kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat, doprowadził do kolizji drogowej z innym uczestnikiem ruchu drogowego, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

O całym zajściu poinformowany został oficer dyżurny radzyńskiej jednostki, który na miejsce skierował mundurowych. Kierowca volkswagena został zatrzymany w miejscowości Wohyń.

Badanie stanu trzeźwości 56-latka wykazało, że ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Na jaw wyszły również inne jego przewinienia. Po sprawdzeniu mężczyzny przez mundurowych w policyjnych bazach danych okazało się, że ma aktualny zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez sąd. 56-latek został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Kodeks karny za jazdę w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat. 56-latek musi się również liczyć z zapłatą świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Kierował pod wpływem alkoholu i uciekł z miejsca kolizjiSpider PL 2021-08-17 10:55
Bardzo dobrze dla takich powinno być jeszcze przymusowe leczenie na OTU i to po odbyciu kary więzienia bezwzględnego. Dożywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów. Jak nie umie jeździć to niech chodzi
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Opel astra LPG sprzedam
Opel astra LPG sprzedam
wtorek, 11 czerwca 2024
Sprzedam mieszkanie na Bulwarach
Sprzedam mieszkanie na Bulwarach
niedziela, 16 czerwca 2024
noimage
Sprzedam mieszkanie
środa, 12 czerwca 2024