Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 maja 2024 imieniny: Grzegorza, Urbana | 1779 - właścicielem Radzynia został hrabia Jan Nepomucen Eryk Potocki

Już niedługo

Sportowy Dzień Dziecka image
Sportowy Dzień Dziecka, 02.06.2024, 14:00, Park Miejski
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 17 sierpnia 2021 09:00

Opel w rowieNieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę w Grabowicu na drodze krajowej numer 19. 

15 sierpnia br. kilka minut przed godziną 16:00 w miejscowości Grabowiec na drodze krajowej numer 19 doszło do wypadku drogowego. 23-letnia mieszkanka gminy Międzyrzec Podlaski, kierując samochodem marki Volkswagen Golf nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu osobowym oplem, którym podróżował 68-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego.

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznało dwoje pasażerów opla, którzy zostali przetransportowani do szpitali. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez mundurowych na miejscu zdarzenia drogowego potwierdziło, że kierujący byli trzeźwi.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

Wypadek w Grabowcu

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.