Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Recytatorki z GOK w Ulanie-Majoracie laureatkami konkursu w Siedlcach

Barbara Burdon   
wtorek, 09 czerwca 2020 06:00

Julia Sposób i Natalia DyjakJulia Sposób i Natalia Dyjak zaprezentowały swoje możliwości w Siedlcach - z sukcesem!

Dwie recytatorki reprezentujące GOK w Ulanie-Majoracie, zostały laureatkami Optymistycznego Turnieju Sztuki Recytatorskiej Online, na który zgłosiło się aż 49 uczestników.

Natalia Dyjak (w kategorii klas V-VIII szkół podstawowych) została wyróżniona za prezentację fragmentów prozy Jacka Dehnela „Lala”.

Julia Sposób (w kategorii szkól średnich) otrzymała III miejsce za prozę Franciszki Ogonowskiej „Jak Jaśko księdza zastąpił”.

Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.

Gratulujemy!

Julia Sposób od czasu 11:22:

Natalia Dyjak od czasu 19:12:

Optymistyczny Turniej Sztuki

 

Komentarze  

 
#1 wodeczkajanek5005 2020-06-10 13:48
Kultura w Ulanie kwitnie.
Wójt z radnymi i soltysami baluje w Firleju
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Kupię garaż
niedziela, 14 czerwca 2026
Dzwonek do drzwi
Dzwonek do drzwi
poniedziałek, 15 czerwca 2026