Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Koncert Gramy dla Niepodległej

Michał Maliszewski   
czwartek, 29 listopada 2018 08:00

Plakat4 grudnia 2018r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim odbędzie się koncert zatytułowany "Gramy dla Niepodległej".

Wystąpią: Agnieszka Tyrawska-Kopeć - sopran, Jolanta Skorek-Münch - fortepian oraz uczniowie klasy fortepianu ze Szkoły Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie - Krzysztof Goliszek i Przemysław Resztak. W programie koncertu znajdą się utwory znakomitych polskich kompozytorów: F. Chopina, S. Moniuszki, S. Nawrockiego, M. Karłowicza, W. Żeleńskiego, I.J. Paderewskiego, K. Szymanowskiego. Słowo o muzyce wygłosi Stefan Münch.

Serdecznie zapraszamy.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Krajzega
czwartek, 11 czerwca 2026
Rower Btwin 24 cale
Rower Btwin 24 cale
niedziela, 21 czerwca 2026
noimage
kierowca kat. b
sobota, 20 czerwca 2026