Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 lipca 2019 imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 26.-30.07.2019, 26.07.2019
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Moje Camino Santiago De Compostela

Michał Maliszewski   
sobota, 01 grudnia 2018 08:00

Plakat4 grudnia 2018 roku, o godz. 17:00, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim zaprasza na spotkanie „MOJE CAMINO - Santiago De Compostela".

Opowiadają Henryka i Andrzej Sienniccy. "Camino de Santiago (szlak św. Jakuba) to sieć oznakowanych (lub nie) dróg pieszych i rowerowych, zbiegających się na krańcu Europy  przy grobie św. Jakuba Starszego jednego z dwunastu Apostołów Chrystusa w Santiago de Compostela. Camino de Santiago (Droga Świętego Jakuba) jest szlakiem pątniczym prowadzącym z Twojego domu do katedry w Santiago de Compostela w Galicji, w północno - zachodniej Hiszpanii.

Wśród pielgrzymów z całego świata popularne jest pielgrzymowanie po Camino na terenie Hiszpanii. Wędrujący najczęściej wybierają jeden z odcinków szlaku mających swój finał u celu wędrówki- przy grobie św. Jakuba Starszego Apostoła w katedrze w Santiago de Compostela. Możesz więc wybrać się do Hiszpanii i zamiast spędzać czas na plaży, poznać niesamowitą kulturę różnych regionów tego kraju. Przy okazji przeżyjesz przygodę życia, która z pewnością odmieni Cię na całe życie."

 

Opis ze strony: MyPielgrzymi.com

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.