Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 czerwca 2026 imieniny: Aliny, Brunona

Ekstraklasa tuż, tuż...

Mariusz Szczygieł   
sobota, 09 maja 2009 12:03

pelcz{xtypo_dropcap}D{/xtypo_dropcap}zisiaj o godz. 18.30 w hali przy ul. Sikorskiego rozegrany zostanie mecz barażowy o awans do ekstraklasy pomiędzy UKTS ALFA Radzyń Podlaski, a LUKS PEŁCZ DIAMANT Górki Noteckie.

Zespół gości jest liderem północnej grupy I Ligi. 1. miejsce uzyskał nie odnosząc żadnej porażki. W drużynie tej występuje m.in. Tomasz Sposób, wychowanek Bystrzycy Borki. Do 12 roku życia mieszkał w niedalekich Borkach, został zauważony przez zespół z Ostródy - najlepszy w owym czasie klub w kraju.

Zapraszamy na dzisiejszy mecz i prosimy o doping dla naszej drużyny!

 

Komentarze  

 
#1 mietek 2009-05-09 23:36
UKTS ALFA Radzyń Podl. - LUKS PEŁCZ DIAMANT Górki Noteckie 1:9
 
 
#2 meczprzemo 2009-05-10 23:21
tomasz sposob nie mieszkał w borkach tylko w krasewie i tam uczył sie grac
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Kupię garaż
niedziela, 14 czerwca 2026
Meble mÅodzieżowe
Meble młodzieżowe
piątek, 12 czerwca 2026