Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 października 2021 imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła | 2011 - ks. kanonik Andrzej Kieliszek został proboszczem parafii św. Trójcy
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Ekstraklasa tuż, tuż...

Mariusz Szczygieł   
sobota, 09 maja 2009 12:03

pelcz{xtypo_dropcap}D{/xtypo_dropcap}zisiaj o godz. 18.30 w hali przy ul. Sikorskiego rozegrany zostanie mecz barażowy o awans do ekstraklasy pomiędzy UKTS ALFA Radzyń Podlaski, a LUKS PEŁCZ DIAMANT Górki Noteckie.

Zespół gości jest liderem północnej grupy I Ligi. 1. miejsce uzyskał nie odnosząc żadnej porażki. W drużynie tej występuje m.in. Tomasz Sposób, wychowanek Bystrzycy Borki. Do 12 roku życia mieszkał w niedalekich Borkach, został zauważony przez zespół z Ostródy - najlepszy w owym czasie klub w kraju.

Zapraszamy na dzisiejszy mecz i prosimy o doping dla naszej drużyny!

 

Komentarze  

 
#1 mietek 2009-05-09 23:36
UKTS ALFA Radzyń Podl. - LUKS PEŁCZ DIAMANT Górki Noteckie 1:9
 
 
#2 meczprzemo 2009-05-10 23:21
tomasz sposob nie mieszkał w borkach tylko w krasewie i tam uczył sie grac
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.