Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Zapraszamy na mecze Alfy

Mariusz Szczygieł   
sobota, 14 kwietnia 2012 20:27

Zaproszenie na mecze AlfyPrzed nami dwa mecze kończące zmagania w Superlidze tenisa stołowego. Dwa w Radzyniu!

W niedzielę 15 kwietnia o godz. 19.oo Alfa Bank Spółdzielczy spotka się z drużyną Poltarex Pogoń Lębork. Drużyna gości zajmuje aktualnie 9 - przedostatnie miejsce w tabeli. Wydawałoby się, że spotkanie może zakończyć się jedynie wygraną Alfy, ale jak już niejednokrotnie mogliśmy się przekonać - to tenis stołowy, a Superliga zaskakuje.

Kolejne spotkanie Alfa rozegra również u siebie - w hali przy ul. Sikorskiego 15 w Radzyniu Podlaskim już we wtorek. Do naszego miasta przyjadą zawodnicy 10 drużyny Superligi - Odra Roeben Miękinia. Tutaj raczej nie powinno być niespodzianek, bowiem drużyna gości zdobyła w tym sezonie jedynie 2 punkty.

Na dwie kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej Alfa Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski ma jeszcze matematyczne szanse na awans do fazy play off. Po 16 spotkaniach podopieczni Dariusza Wierzchowskiego mają w swoim dorobku 23 punkty i tracą pięć "oczek" do zajmującego czwartą pozycję SPAR-u AZS Politechniki Rzeszów.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam mieszkanie własnościowe
poniedziałek, 22 kwietnia 2024
SKÅAD STALI WYROBY HUTNICZE
SKŁAD STALI WYROBY HUTNICZE
czwartek, 11 kwietnia 2024